"Донбас" виграв турнір у Словаччині

18.08.2012 22:29 702 0

Донецький "Донбас" став переможцем міжнародного турніру "Меморіал Павла Забойника", який пройшов у словацькому Зволені.

У суботу, 18 серпня, підопічні Юліуса Шуплера у своєму третьому матчі на турнірі перемогли господарів турніру ХК "Зволен" з рахунком 5:2 (4:0, 0:0, 1:2).

У складі переможців закинутими шайбами відзначились Кочетков (8-ма хвилина), Квітченко (12), Кокшаров (12), Петтерссон (20) та Вільсон (41).
Хуньяді на 49-й хвилині та Ховану на 60-й вдалося вразити ворота Еріка Ерсберга.

У серії післяматчевих буллітів, передбачених регламентом змагань, перемогу також здобули хокеїсти з Донецька. Єдиний гол, який і став переможним, забив Ярослав Обшут.

Нагадаємо, що у першому матчі на "Меморіалі" "Донбас" розгромив "Банську Бистрицю" (6:2), а у другому — чемпіона Польщі ХК "Санок" (5:1).

Київський "Беркут", що також виграв усі матчі на турнірі, посів у підсумку друге місце, повідомляє офіційний сайт телеканалу Хокей.