КХЛ. "Донбас" переміг "Лев", але у плей-офф не потрапив

17.02.2013 20:28 585 0

В останньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ підопічні Юліуса Шуплера взяли реванш у празького клубу.

Про те, що ХК "Донбас" залишився за межами плей-офф, стало відомо ще до початку поєдинку з "Левом". "Атлант" завдав поразки "Металургу", пише офіційний сайт донеччан.

У стартовому відрізку гри команди могли розпечатати ворота один одного, проте залишили присутніх глядачів без закинутих шайб.

Після першої перерви темп гри не зріс, але збільшилася кількість гольових моментів. Найчастіше це стосувалося гри у нерівних складах, адже донеччани провели шість хвилин у меншості.

Третя 20-хвилинка пройшла з явним бажанням донеччан переломити хід поєдинку. Цього бажання вистачило на те, щоб закинути у меншості.

П'ять додаткових хвилин переможця матчу не виявили, а у серії післяматчевих штрафних кидків точнішими були гравці "Донбаса".

Континентальна хокейна ліга

Регулярний чемпіонат

17 лютого

"Донбас" (Донецьк, Україна) - "Лев" (Прага, Чехія) 2:1 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
0:1 - Ніжівій (Сурови, Ціпуліс) 34:18
1:1 - Дадонов (Пуйстола) 49:17 ГМ
Вирішальний булліт: Кііскінен