ПХЛ. "Донбас" розгромив "Компаньйон" у третьому матчі серії

24.03.2013 19:07 785 0

У третьому матчі фінальної серії плей-офф ПХЛ підопічні Олега Мікульчика знову обіграли опонентів, цього разу відправивши у ворота киян п'ять сухих шайб.

"Донбас" наприкінці періоду двічі відзначився у воротах Зав'ялова. Спочатку Микита Буценко вразив ближній кут воріт, а через два з половинною хвилини Дмітрій Тарасов збільшив перевагу у рахунку, пише офіційний сайт клубу.

Протягом півтори хвилини другого періоду рахунок зріс до великого. Слідом за точним кидком Олександра Матерухіна послідував такий же у виконанні Микити Буценка.

Уп'яте червоне світло за воротами Зав'ялова запалив Ілля Карлін, після чого головний тренер "Компаньйона" Олександр Сеуканд зважився на заміну воротаря.

У третьому періоді донеччани грали вже по рахунку та дозволили гостям не тільки відсунути гру від своїх воріт, але й отримати шанс на гол престижу, але Павло Борисенко, який виконував штрафний кидок, не зміг переграти Степана Горячевських.

Чемпіонат Украни з хокею

Професіональна хокейна ліга

Фінальна серія

24 березня

"Донбас" - "Компаньйон-Нафтогаз" 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)

1:0 - Буценко (Шалімов) - 16:55
2:0 - Тарасов (Квітченко, Карлін) - 19:26
3:0 - Матерухін (Сильницький) - 20:31
4:0 - Буценко (Овсянніков, Квітченко) - 21:29
5:0 - Карлін (Квітченко, Тарасов) - 26:27

Рахунок у серії - 3:0

Черговий матч фінальної серії плей-офф ПХЛ відбудеться у понеділок, 25-го березня. Його початок о 19:00.