ВЧБ. "Кременчук" взяв реванш у "Юніора"

01.10.2013 08:05 548 0

Хокейний клуб "Кременчук" взяв гору над мінським "Юніором" у матчі вищої ліги відкритої першості Білорусі.

У своєму восьмому матчі в чемпіонаті, що відбувся 30 вересня у Мінську, підопічні Олександра Савицького перемогли в овертаймі місцевий "Юніор" з рахунком 2:1 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 1:0).

Як і напередодні, "Юніор" першими відкрив рахунок зусиллями Дмитра Філіпповича наприкінці другого періоду (37:56), але більше вразити ворота Данила Єлисеєва господарям не пощастило.

Натомість, "Кременчук" відповів влучним кидком Олега Комарчева у більшості (48:29, Кузьмік, С.Карпенко).

Розв'язка настала за дві секунди (!) до закінчення овертайму, коли Владислав Луговий (64:58, Піддубний, Підгурський) встановив остаточний результат на користь української команди, інформує bighockey.ua

Нагадаємо, що 29 вересня у першій зустрічі "Юніора" і "Кременчука" сильнішими виявилися хокеїсти з Мінська.