МХЛ. "Молода Гвардія" програла "Спратаку"

23.10.2013 22:57 816 0

Українська "Молода Гвардія" зазнала поразки від московського"Спартака" у домашньому матчі регулярного чемпіонату МХЛ.
Поєдинок, що відбувся 23 жовтня у Донецьку, завершився з рахунком 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) на користь віце-чемпіонів МХЛ з Москви.
"Гвардійці" першими відкрили рахунок після кидка Даніеля Богдзюля (27:58), якому асистував Владислав Шалімов.

Але вже за хвилину спартаківець Микола Демідов засмутив нашого Михайла Шевчука і встановив рівновагу (28:54). А ще через сім хвилин захисник гостей Юрій Козловський (36:00) закинув вирішальну шайбу після вилучення Максима Мартишка.

Нагадаємо, що вже завтра, 24 жовтня, ці дві команди проведуть ще одну зустріч, яка відбудеться також у Донецьку, пише bighockey.com.ua.