КХЛ. "Донбас" удома за буллітами обіграв "Нєфтєхімік"

28.11.2013 21:39 656 0

Підопічні Андрєя Назарова здобули чотири перемоги у чотирьох домашніх матчах.

Як пише офіційний сайт донеччан, команда відкрила рахунок у середині другого періоду та була попереду фактично до завершення матчу.

Нечасто заміна воротаря на шостого польового гравця стає рятівною тростинкою для команди, що поступається, але "Нєфтєхімік" зміг використати свій шанс за 39 секунд до закінчення третього періоду.

Бєляков кидком від синьої лінії перевів гру в овертайм. Додаткова 5-хвилинка переможця не виявила, а у серії штрафних кидків донеччани виявилися точнішими, а переможну крапку поставив Максім Якуценя.

Континентальна хокейна ліга-2013/14

Регулярний чемпіонат

28 листопада

"Донбас" (Донецьк, Україна) - "Нєфтєхімік" (Нижньокамськ, Росія) 2:1 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
1:0 - Недорост (Дадонов) 32:25
1:1 - Бєляков (Міловзоров) 59:21
Вирішальний булліт: Якуценя

Таким чином, "Донбас" закріпився на шостому місці у Конференції "Захід".

Нагадаємо, що у попередньому поєдинку донеччани обіграли магнітогорський "Металург".