Чемпіонат України. Донбас переграв Дженералз та повернув собі лідерство

03.02.2016 21:23 346 0

Перед двотижневою паузою в національному чемпіонаті вболівальники мали змогу насолодитись прекрасним хокеєм у виконанні лідерів змагання: в Дружківці Донбас приймав Дженералз.

Саме у цьому поєдинку вирішувалось яка з команд найближчі два тижні проведе у статусі лідера змагання. Кияни цікавіше розпочали поєдинок. Майже весь перший період підопічні Вадима Шахрайчука володіли ініціативою та нагнітали обстановку біля воріт Євгена Царегородцева, інформує прес-служба ФФУ.

Втім російський воротар, якому в день гри виповнилося 33 роки, жодного приводу засумніватися в своїй майстерності не дав. Дженералз не лише використали свої шанси, а й пропустили у власні ворота.

Денис Кочетков філігранним пасом вивів Іллю Докшина на побачення із Едуардом Захарченком, 81-й номер Донбасу поклав голкіпера на лід та спрямував шайбу у сітку воріт – 1:0.

В другому періоді гра перевернулася з ніг на голову: Донбас володів тотальною перевагою, а кияни лише мріяли про те як відзахищатись. Статистика кидків у ствір воріт – 18:6 – говорить сама за себе. При цьому господарі двічі відзначились. Володимир Чердак виявився найспритнішим на п’ятаку перед воротами суперників, а Володимир Алексюк потужним кидком з середини зони спрямував шайбу поміж щитків голкіпера.

Як виявилося, саме друга 20-хвилинка стала ключовою у зустрічі. Третій період був дуже схожим на стартовий ігровий відрізок з тією лише різницею, що киянам вдалося розпечатати ворота Царегородцева.

Екс-гравець "Донбасу" Євген Тимченко продавив Дениса Петрухна, виїхав на п’ятак та переграв голкіпера донеччан. У гостей була ще одна прекрасна нагода для взяття воріт, проте Георгій Кіча та Олександр Караульщук своїм шансом не скористалися.