Фрелунда у фіналі Ліги чемпіонів 2016 року обіграла Кярпят. ВІДЕО

09.02.2016 21:12 343 0

Усі світлини AP

Титул найсильнішої хокейної команди Європи у сезоні-2015/16 здобула Фрелунда.

У фіналі Ліги чемпіонів з хокею колектив зі Швеції мінімально обіграв Кярпят з Фінляндії (2:1), ставши другим в історії володарем титулу.

Фінал відбувся 9 лютого 2016 року на домашньому майданчику фінів.

Зазначимо, що Кярпят є семиразовим чемпіоном Фінляндії (1981, 2004, 2005, 2007, 2008, 2014, 2015), а Фрелунда - триразовим чемпіоном Швеції (1965, 2003, 2005).

Для команди Лаурі Марьямякі гра на своїй арені була хорошою можливістю взяти реванш у Фрелунди за минулорічну поразку у цьому ж турнірі. У січні 2015-го суперники зійшлися у півфіналі, і виявити найсильнішого в основний час не змогли. Нападник Ерік Густафссон забив вирішальний гол на старті 66-ї хвилини.

Що стосується шляху команд у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів, то особливих труднощів суперники не відчували лише на груповому етапі, набравши можливий максимум по 12 очок, пише сайт ХК Донбас.

Кярпят на стадії 1/16 фіналу "всуху" переграв німецький Дюссельдорф (2:0, 3:0), на наступному етапі обмінявся перемогами із чеською Спартою (2:4, 4:1), а потім залишив не при справах своїх співвітчизників з Еспоо Блюз (0:2, 5:1) і Лукко (3:2, 2:2).

Фрелунда, в свою чергу, ледь не припинила боротьбу у першому ж раунді плей-офф, вирвавши перемогу в овертаймі у зустрічі з Інгольштадтом (2:4, 4:1 OT). Далі, шведи відіграли виїзні 1:2 у чеського Литвинова (6:0), в 1/8 фіналу вибили з турніру співвітчизників з Лулео (2:3, 6:4), а за крок від фіналу розбили швейцарський Давос (5:0, 1:1).