Знайти
Champion.com.ua /Хокей
5219 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
23.04.2017  23:00 - Сhampion.com.ua

ЧС-2017. Дивізіон I. Група A. Польща - Україна 2:1. Далі боротьба за збереження прописки

Польові:
Захисники: 4. Вайда, 17. Брик, 3. Цура, 9. Поцеха, 2. Кручек, 5. Ванакі, Ромповськи
Нападники: 15. Вронка, 16. Малашинськи, 18. Пашут, 10. Запала, 25. Лопуськи, 26. Колюж, 8. Шмелевськи, 13. Бриніжка, 22. Жезорськи, 11. Урбанович, 19. Дзюбинськи, 21. Капіца

Головний тренер: Яцек Плашта

Голкіпери: 30. Захарченко, 1. Дяченко

Польові:
Захисники: 14. Побєдоносцев, 5. Ігнатенко, 3. Катрич, 4. Толстушко, 6. Алексюк, 7. Кугут, 18. Варивода, 21. Ісаєнко
Нападники: 9. Німенко, 24. Благой, 25. Бондарєв, 15. Бабинець, 17. Буценко, 16. Кіча, 22. Гніденко, 23. Петранговський, 11. Гаврик, 19. Чернишенко, 27. Кузьмик

Головний тренер: Олександр Савицький
Голи
1:0 - Малашинськи (Пашут, Вронка) - 19:56 ГБ, 2:1 - Капіца (Кружек, Джубінськи) - 46:34 1:1 - Благой (Кузьмик) - 38:30
Попередження і вилучення
Почеха (9:46), Дзюбинськи (32:09), Командний штраф (42:50), Пашут (50:42), Кручек (52:16) Побєдоносцев (19:02), Гніденко (25:20), Ісаєнко (54:21)
23 квітня 2017, 20:30, Україна, Київ, Арена Палацу Спорту

Рефері: Андреас Гарненбрінг, Владімір Песіна
Лайнсмени: Франко Кастеллі, Максім Чапут

Збірна України ускладнила собі життя на домашньому чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІА. Після поразки від угорців у першому турі, команді Савицького як повітря в легені була повинна перемога в очній зустрічі з поляками. На жаль, наша команда знову показала дефіцит у плані реалізації зайвого гравця та невпевнено грала на власному п'ятаку, програвши супернику з рахунком 1:2. А вже перед стартом матчу стало відомо, що через травму вибув один з лідерів збірної України Артем Бондарєв, який, швидше за все, на чемпіонаті світу більше не зіграє - вагома втрата!.

Щодо самого матчу, то обидві команди показали майже рівну гру. Збірна Польщі - це та команда, яку можно обігрувати, але наші хокеїсти цим не скористался. До 13-ї хвилини обидві команди показувати рівну гру - до першого вилучення. Отримала шанс реалізувати більшість за 7 хвилин до перерви саме наша команда, але нічого гострого біля воріт Одробни з першої спроби зробити не вдалося.

Надалі хокеїсти збірної України перехопили ініціативу та насіли на ворота суперника. Одробни доволі часто рятував своїх партнерів, адже в українців нарешті почали виходити акцентовані кидки. Як це часто буває, під завершення дещо перестаралися наші хлопці і заробили вилучення. Сталося це за хвилину до перерви, полякам вистачило і менше, щоб відкрити рахунок - за 4 секунди до перерви прикру шайбу в ворота Захарченка відправив лідер нападу поляків Малашинськи.

Світлина iihf.com

У другому періоді обидва голкіпери мали більше роботи. Малюнок гри особливо не змінився, за кидками була абсолютна рівність, от тільки поляки мали в активі шайбу. Українці все ж показали характер і рахунок таки зрівняли, цікаво, що також під перерву! Німенко "екранував" голкіпера поляків, цим скористався Благой, який відправив шайбу між захисником та голкіпером у ворота суперника. Зазначу, що до цього Одробни взагалі ніхто не закривав, тому голкіпер суперника все бачив та спокійно відбивав кидки нашої збірної.

У третьому періоді пдіпічні Савицького заграли ща активніше попереду. Поляки акцентували свої дії на обороні, зробивши ставку на контаратаки. Деякі з них були дуже небезпечні, адже наші помилки на власному п'ятаку дарували супернику можливість завдавати по 2, а інколи навіть 3 кидки поспіль. Певний час Захарченку вдавалося нівелювати загрози, але на 48-й хвилині матчу одна з таким атак 3 в 3 завершилася другою шайбою суперника.

І, добрий вечір, гра у більшості! Наша команда у завершальному періоді не змогла реалізувати 3 більшості, однак з яких була 5 на 3. Так, було на це лише 30 секунд, але матеріалізувати таку перевагу у шайбу не вдалося. Звісно, тут також варто віддати належне Одробни, який у підсумку став кращим гравцем матчу. За 5 хвилин до завершення основного часу наша команда заробила у пасив вилучення, втім, відбилася.

Вже за хвилину до сирени Савицький зняв Захарченка, але розіграти зайвого нашій команді у черговий раз не вдалося. Переграли суперника ми тільки у кількості кидків, а як результат - поразка 1:2 у дуже важливому матчі. Тепер наша дружина повинна показати дива у наступних тьох поєдинках, аби бодай зберегти прописку у Дивізіоні. Нагадаємо, на нас чекають матчі з Австрією, Казахстаном та Південною Кореєю, яка, до речі, зі 100% показником займає першу сходинку у групі.

Читай також
Зеник Гаєцький _ 25.04.2017 16:42
ганьба.
Кайот _ 25.04.2017 08:11
Без матеріально-технічної бази в кожному обласному центрі (ПАЛАЦ СПОРТУ ) ,тренувальною ковзанкою.Повноцін
ний чемпіонат 16-18 к-д вища ліга, 10-12 перша ліга.Конкуренція в збірній.БУДУЙМО іншого недано.
Yevhen18 _ 24.04.2017 13:32
У яку гру грає збірна України? Пробачте, але це не хокей!
Tobias Ripper _ 24.04.2017 12:34
А я всеодно віру в нашу збірну ! Навіть якщо вони пробздять всі матчі і знову вилетять в дивізіон 1-Б я всеодно за них вболіватиму. В минулому році теж все складалося погано для нашої збірної, але завдяки силі волі і неймовірній вдачі нашим тоді вдалося виграти турнір і повернутися в дивізіон 1А. Тож не втрачаємо віру в наших хлопців і сподіваємось, що вони залишаться в дивізіоні 1А !
CEMEH _ 24.04.2017 09:32
цей дворовий хокей навіть до кінця не додивився.