Тренер збірної України: Залишилися два матчі, в яких треба виходити і помирати на льоду

26.04.2017 10:45 963 0

Асистент головного тренера збірної України Дмитро Підгурський прокоментував поразку від команди Австрії(0:1), оскільки наставник українців Олександр Савицький не прийшов на післяматчеву прес-конференцію.

"Важкувато почали матч. Було багато вилучень в першому періоді, але хлопці вистояли, і вже на третій період ми перейшли на гру в три ланки, оскільки у нас отримав травму Юрій Петранговський.

Хлопці здорово відіграли третій період, єдине, що - так і не змогли пробити ворота суперника. Вітаю з перемогою команду Австрії.

Шанс є завжди. Я вже сьогодні хлопцям на зборах сказав, що залишилися два матчі, в яких треба виходити і помирати на льоду.

Тому я думаю, що команда віддасть усі сили у цих двох матчах. Ми намагаємося налаштовувати хлопців тільки на перемогу. На жаль, після трьох матчів у нас результат тільки негативний, але виходитимемо і все залишомо на майданчику, - цитує тренера xsport.ua.