Україна посіла третє командне місце на чемпіонаті світу з настільного хокею

18.07.2017 19:46 969 0

У чеському місті Ліберець закінчився чемпіонат світу з настільного хокею.

Збірна команда України на цьому змаганні змогла показати свій найкращий результат за всю історію виступів на чемпіонатах світу.

Підсумком виступів вітчизняних спортсменів стала чимала кількість медалей і п’єдестали пошани майже у всіх ігрових номінаціях.

У підсумку Україна посіла третє загальнокомандне місце серед 25 країн-учасниць, інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

Найяскравішими виступами українських спортсменів на чемпіонаті стали золото в особистому розряді у категорії U-13 11-річного Євгенія Матанцева з Кропивницького, срібло Вікторії Носелівської у змаганні жінок, бронза Ганни Іванцової, бронза Дмитра Литвинюка у змаганні юніорів.

А також командна бронза в основному розряді та командне золото у юніорському розряді, у фіналі якого була здобута перемога над командою Росії.