Білодід - переможниця юніорського чемпіонату Європи з дзюдо

19.09.2016 08:43 1210 0

Перший день чемпіонату Європи 2016 року з дзюдо серед юніорів в іспанській Малазі почався для української збірної з тріумфального виступу Дар'ї Білодід.

Вона завоювала золоту медаль у категорії до 48 кг, інформує група "Дзюдо України" в одній із соціальних мереж.

На шляху до найвищої сходинки п'єдесталу пошани Дарина здолала на татамі іспанку Єлену Ледо Хідальго, а у другій зустрічі попереднього раунду - туркеню Гулькадер Сентурк.

Столична дзюдоїстка виграла і півфінальний раунд - тут Дарина виявилася сильнішою угорки Рекі Папп.

У фінальному ж раунді юна українська дзюдоїстка виявилася сильнішою за переможницю кубків Європи серед юніорів, а також віце-чемпіонку Кубку Європи росіянку Дарью Пічкальову.

Це вже друга перемога Дарини на континентальних турнірах у поточному році - раніше вона вже завоювала золото на чемпіонаті Європи серед кадетів.