Каланіна - срібна призерка ЧЄ серед клубів, у Хаммо - "бронза"

20.12.2016 13:08 629 0

Українка Єлизавета Каланіна виборола срібло на чемпіонаті Європи з дзюдо серед клубів.

Про це повідомляє Федерація дзюдо України.

16 грудня 2016 року в Белграді Каланіна взяла участь у турнірі у складі клубу Славія (Белград, Сербія).

Спортсменка обіграла росіянку, монголку та француженку.

На жаль, перед фінальним поєдинком Єлизавети з представницею іспанського клубу Валенсія, бразилійкою Рошель Нуньєс, Славія вже програвала 3:1 і зустріч Каланіної не мала вирішального значення.

Світлина ukrainejudo.com

Світлана Ярьомка та Ірина Кіндзерська, які виступають за німецькі команди Вісбаден і Бакнанг допомогли своїм командам перемогти в першому колі, але в двох наступних зустрічах команди-суперниці клубів за участю українок були сильнішими.

Литовський клуб Лідо, за який виступав Станіслав Бондаренко, який переміг у всіх своїх поєдинках, також зайняв 9-е місце.

Переможцем турніру стала команда російського клубу Новий поток.

Змагання обслуговував український суддя Віталій Сулима.

У Грозному Яків Хаммо в складі команди португальського клубу Спортинг став бронзовим призером "Золотої ліги".

Переможцем клубного чемпіонату Європи "Золота ліга" серед чоловіків у Грозному стала команда Сагареджо з Грузії, серед жінок - клуб Спейєр з Німеччини.