На Кубку Європи в Бухаресті українці виграли п`ять нагород

04.06.2017 21:38 182 0

Українка Галина Тарасова стала переможницею чергового етапу відкритого Кубка Європи з дзюдо, який у неділю завершився в Бухаресті (Румунія).

У другий день турніру Тарасова виграла золоту медаль у ваговій категорії понад 78 кг, перемігши у фіналі свою співвітчизницю Василину Кириченко, якій дісталося "срібло", повідомляє Укрінформ.

Бронзовими призерами стали українці Анастасія Сапсай (понад 78 кг), Андрій Колесник (понад 100 кг) і Антон Савицький (100 кг)

Нагадаємо, в перший день турніру "золото" у ваговій категорії до 66 кг завоював Геворг Хачатрян з Дніпра.

Збірна України посіла друге місце в загальнокомандному заліку серед 29 країн, пропустивши вперед лише дзюдоїстів Франції, на рахунку яких 4 "золота", 2 "срібла" і 3 "бронзи", повідомляє Укрінформ.