Хокей. Як Канада знищила Росію. ФОТОРЕПОРТАЖ

25.02.2010 05:24 590 0

Усі очікували протистояння Канади та Росії у фіналі хокейного турніру Олімпіади. Але поразка перших у груповому турнірі від США звела канадців і росіян вже у чвертьфіналі.

Господарі розпочали матч дуже потужно, чого, напевне, не очікували росіяни. Інакше три пропущені шайби за 13 стартових хвилин пояснити не можна.

І навіть шайба Калініна не допомогла Росії прийти до тями. Канада відповіла на одну шайбу трьома, і на початку другого періода рахунок був розгромним - 6:1.

Афіногєнов і Гончар дещо скоротили рахунок, і був у росіян ще цілий період попереду, але Канада добре відіграла у захисті і відправила Росію додому.

Кидки: 28 - 42

Росія: Набоков (Бризгалов, 24:07). Гончар - Тютін, Овєчкін - Малкін - Сьомін. Корнєєв - Грєбєшков, Ковальчук - Дацюк - Афіногєнов. Марков - Нікулін, Морозов - Зіновьєв - Заріпов. Волченков - Калінін, Радулов - Фьодоров - Козлов

Канада: Луонго. Нідермайер - Вебер, Ігінла - Кросбі - Стаал. Дауті - Кейт, Марло - Торнтон - Хітлі . Пронгер - Сібрук, Тейвз - Неш - Річардс. Морроу - Бойл, Перрі - Гецлаф - Бержерон