Хокей. У фінальному поєдинку Канада перемогла США. ФОТОРЕПОРТАЖ

01.03.2010 01:05 385 0

Переможцями чоловічого хокейного турніру Олімпіади-2010 стали канадці. У фіналі вони з рахунком 3:2 здолали збірну США.

Таким чином, господарі Олімпійських ігор взяли реванш в американців за поразку на груповій стадії турніру. Тоді, нагадаємо, США перемогли Канаду 5:3.

Це було в останньому турі у групі. А до того канадці розгромили Норвегію, а потім у серії буллітів здолали Швейцарію. Американці ж груповий раунд пройшли без втрат, взявши дев'ять очок з дев'яти можливих. Впевнено були обіграні ті ж швейцарці та норвежці.

Посівши, перше місце у групі США автоматично вийшли до півфіналу. А канадцям довелося грати ще один лишній поєдинок. В 1/8 фіналу була декласована збірна Німеччини.

У чвертьфіналі Канада знищила Росію, а США ще раз перемогли Швейцарію. А у півфіналі канадці впоралися зі Словаччино, а американці - з Фінляндією.

Канада впевнено розпочала фінал і вела у рахунку 2:0. Але американці спочатку відігралися, а потім на останній хвилині основного часу перевели матч в овертайм. Щоправда, в овертаймі Канада довела, що не випадково вела і Кросбі приніс золоті нагороди "кленовим листкам"!