Укр-інвалідний спорт НІЯК НЕ ВІДОБРАЖАЄ рівень життя ВСІХ інвалідів в Україні та рівноправний доступ ВСІХ людей з особливими потребами до ЕЛЕМЕНТАРНОЇ фізичної культури ! Набрали підходящих інвалідів, ЗРОБИЛИ з НИХ ПРОФІ за НАРОДНІ = БЮДЖЕТНІ гроші, потім піаряться біля їхніх медалей, як дурний біля двох куснів ще не дожертого мила ! Показували по ТБ, як у Слов'янську виникли проблеми з оплатою басейну, де, як сказав тренер, ПО ТРИ РАЗА на ДЕНЬ ТРЕНУЮТЬСЯ ПРОФІ-ПЛОВЦІ-ІНВАЛІДИ ! Та 99% інвалідів України були б уклінно вдячні і за можливість ДВІЧІ на тиждень відвідувати той плавальний басейн ! Але в інвалідному спорті України, як і скрізь, у цій країні: Вибраним - РОЯЛТІ та БОНУСИ, А більшості - РІКЕТЕСІ та ПЕНІСИ !
Кто красит траву перед смотром, У килек глаза на икру ковыряет, Тот украинским инвалидным спортом Язвы страны, как холуй, прикрывает.
сич - 16.03.2010 08:40 На всіх змаганнях залік іде за золотими, чому канадці чудять не знаю __________________________ ви можете вибирати залік і за золотими медалями і за загальною кількістю, на сайті там є така функція
http://www.vancouver2010.com/paralympic-games/medals/ З араз офіційни в України 7 медалей: 2 золоті, 2 срібні і 3 бронзові. За загальною кількістю ми на другому місці після Росії (15), а за нами Канада із 6. О!
Ось вам лінк. Там ще треба на medals клікнути. Я зараз відкривала, в мене не спрацювало, а взагалі це офіційний сайт : http://www.vancouver2010.com/paralympic-games/