Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Олімпіада
112 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
19.03.2010  15:57 - champion.com.ua

Сергій Бубка: В Олімпійського комітету немає жодної бази

Керівник НОКу пояснив своє бачення "природи" провалу нашої олімпійської збірної у Ванкувері.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка завжди намагається уникати гострих кутів та обходити неприємні запитання. Але різниця у результатах наших спортсменів зимових видів спорту на Олімпіаді та Паралімпіаді не могла залишити байдужим навіть його.

- Чому така суттєва різниця між результатами наших олімпійців та паралімпійців?

- Давайте подивимося на всі ці обставини, яке ставлення держави до цих питань. Порівнювати олімпійців і паралімпійців не дуже коректно. Яка конкуренція, скільки різних категорій. У держави ставлення і фінансова підтримка до паралімпійського спорту на дуже гарному рівні. Сьогодні є паралімпійська база у Євпаторії, будується зимова база у Карпатах. В Олімпійського комітету жодної бази на сьогодні немає.

Небагато країн у світі так професійно підходять до підготовки паралімпійців, як приміром Росія. На Паралімпіаді менша конкуренція, не так багато країн бере участь і є можливість завойовувати за такої підтримки нагороди.

- А яка різниця між базами? Чому не можна користуватися базою олімпійцям?

- Це база ж паралімпійська. В мене таке питання: чому в нас сьогодні є паралімпійські бази, а олімпійських баз немає? Валерій Сушкевич (президент Паралімпійського комітету - ред.) і раніше казав: "будь ласка".

Але ж не в цьому питання. Коли сьогодні у нас в цілому не існує спортивна інфраструктура, відверто кажучи. А те, що ми мали раніше, що збудували у радянські часи, ми не покращили і не зробили сучасні бази. Треба вкладати багато коштів. Те, що паралімпійці дають таку можливість, дуже приємно.

- Чому у НОКу немає можливості будувати бази, а в паралімпійців є?

- Це залежало від керівництва держави, яке вважало, що доречно вкласти гроші у розвиток паралімпійської бази, хоча напевне має бути навпаки. Має бути база, яка є олімпійською і паралімпійською як одне ціле. Щоб на них могли тренуватися і олімпійці, і паралімпійці, щоб можна було спокійно добиратися і до готелю і на спортивні об'єкти в рівних умовах. Тому трішки був таких підхід, були такі наміри. Валерій Михайлович (Сушкевич) активна людина, напевне йому вдалося вирішити питання з урядом.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua
Антон Смолич _ 14.08.2016 11:30
Все правильно говорит! А рагулям нужна только вонь да истерика, а не правда и не дело!
_ 08.08.2016 19:14
Коли приберуть цього сєпарастіческого голубця?
І це при тому що у нас війна із х уй лом і ніби проукраїнська влада!
Сашко Чорний _ 07.08.2016 21:32
мр***та. жданов, ти не вічний міністр, тобі ще в очі людям дивитися, гони цього сєпара.
Oscar David Oscar _ 22.02.2014 19:42
steev:
YANUKOVICH VSO SEBE VOROVAL VSO MALO DA MALO.. A BYBKY NE TROGAYTE . ON SPORCMEN.. BYBKA OTKRIL PRAVDY CHTO DENGI VIDELILI NEMALIE NO DENGI PROPALI.. GDE ONI ETI DENGI?? VSO KLAN YANUKOVICHA PROGLOTIL??
steev _ 09.02.2014 11:17
Очень плохо, товарищ Бубка, что за столько лет вашего правления в НОК Украины наши спортсмены остаются без своей тренировочной базы. Вместе стем, Бубке следовало бы рассказать о своих дачах и имениях в Украине, и Монако. А то начал обвинять "керівництво держави"...

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com