Нідерланди - третя країна, яка завоювала 100 олімпійських нагород в одному виді спорту

18.02.2014 19:23 236 0

Черговий тріумф нідерландських ковзанярів на ОІ- 2014 в Сочі зробив Нідерланди третьою країною, представникам якої вдалося завоювати більше 100 олімпійських медалей в одному виді спорту.

Йорріт Бергсма, Свен Крамер і Боб де Йонг у вівторок на "Адлер Арені" зайняли весь п'єдестал пошани за підсумками змагань на дистанції 10 000 метрів.

Вчетверте на сочинській Олімпіаді нідерландці завоювали всі медалі в одній з дисциплін.

Всього ж в історії Ігор на рахунку скороходів з країни тюльпанів тепер 101 медаль (33 золоті, 35 срібних і 33 бронзові).

Двома іншими країнами, які левову частку олімпійських нагород кують в одному з видів спорту та вибороли вже більше 100 медалей, є Австрія та Норвегія, пише rsport.ru.

Австрійські гірськолижники ще до старту Ігор у Сочі поклали в медальну скарбничку країни 31 золоту нагороду, 35 срібних і 39 бронзових (105), а на ОІ-2014 додали до цього 2 золота, 2 срібла і бронзу.

Норвезькі лижники перевершили цифру в 100 медалей також в Сочі: наразі на їх рахунку 38 золотих, 37 срібних і 28 бронзових медалей (103).