Паралімпіада. Біатлон. У Лук'яненка - золото у гонці на 12,5 км з вадами зору

11.03.2014 13:57 1397 0

Віталій Лук'яненко став дворазовим паралімпійським чемпіоном на Іграх-2014 у Сочі.

Українець, після звитяги у перший день змагань, переміг і у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед чоловіків з вадами зору.

Лук'яненко пройшов дистанцію без промахів, що і дозволило йому на десять секунд випередити Ніколая Полухіна з Росії, який отримав одне коло штрафу.

П'ять секунд не вистачило до п'єдесталу Юрію Уткіну, який також на вогневих рубежах був точним, але його підвела швидкість.

Нагадаємо, що у жіночій гонці з вадами зору Оксана Шишкова стала бронзовою призеркою.

XXI Паралімпійські зимові ігри Сочі, Росія

Біатлон

Гонка на 12,5 км, з вадами зору

Чоловіки

1. Віталій Лук'яненко (Україна) - 31:04.0 (0+0+0+0)
2. Ніколай Полухін (Росія) - +10.3 (0+0+1+0)
3. Василій Шапцябой (Білорусь) - +55.0 (2+1+0+1)
4. Юрій Уткін (Україна) - +1:00.5 (0+0+0+0)
...6. Ярослав Решетинський (Україна) - +2:17.9 (0+0+0+0)
...7. Дмитро Шульга (Україна) - +4:39.9 (0+0+0+0)

Враховуючи, що змагання гірськолижників у вівторок, 11 березня, були перенесені, то буде доречним дати таблицю медального заліку на цей момент.

На рахунку українців 11 нагород - 3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових.

Збірна України зберегла третю сходинку, наблизившись до Німеччини, яка йде другою та має чотири золота.