Коростильов виграв "золото" у стрільбі зі світовим рекордом

18.08.2014 08:37 853 0

Другий змагальний день на II літніх Юнацьких Олімпійських іграх в китайському Нанкіні приносить Україні третю нагороду загалом й другу золоту медаль. Її володарем став Павло Коростильов в кульовій стрільбі.

Наш спортсмен з другим результатом кваліфікувався до фіналу, набравши у сумі 582 очка. У фіналі, всі бали знімаються і все починається з початку.

Боротьба тривала до останнього пострілу, але Павло, який захопив лідерство майже на початку сесії, нікому не збирався віддавати свою перемогу. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бали, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

Срібним призером II ЮОІ став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим – француз Едоард Дортомб (178,6).

Нагадаємо, що 17-го серпня Михайло Романчук став першим переможцем Юнацької Олімпіади в Нанкіні, вигравши фінал з плавання на 400 м вільним стилем.