20.08.2016  15:27 - Сhampion.com.ua

Українці Янчук і Міщук вибороли бронзу у веслуванні на каное-двійками. ФОТО + ВІДЕО

1 2 3 4 5 6 7 8

Усі світлини Національного олімпійського комітету України

Дмитро Янчук і Тарас Міщук стали бронзовими призерами Олімпійських ігор у Ріо-2016 у змаганнях каное-двійок на 1000 метрів.

Українські хлопці фінішували з результатом 3:45.94 хв.

Із самого початку гонки Янчук і Міщук знаходились серед лідерів, але наприкінці заїзду програли їм боротьбу.

Також на фініші серйозну боротьбу українцям нав'язала команда з Угорщини, однак нашим каноїстам вдалося випередити їх.

Золоту нагороду у цій дисципліні вибороли німці, срібна нагорода - у бразильців.

Нагадаємо, це друга медаль України у веслуванні. Раніше Юрій Чебан у веслуванні на каное-одиночці виборов золото.

Дмитрий Головатов:
Та сколько можно на население обращать внимание? Вы понимаете, что это НЕ имеет значение и в любой стране.
Индия, по-такой логике, должна быть передовиком на уровне с Китаем, но - все сами знаете.
молодцы конечно. но если смотреть глобально то это провал. Казахстан с населением 17 миллионов завоевал 17 медалей. Украина на 45 миллионов 9
Антон Смолич _ 20.08.2016 15:55