Українці Янчук і Міщук вибороли бронзу у веслуванні на каное-двійками. ФОТО + ВІДЕО

20.08.2016 15:27 15899 0

Усі світлини Національного олімпійського комітету України

Дмитро Янчук і Тарас Міщук стали бронзовими призерами Олімпійських ігор у Ріо-2016 у змаганнях каное-двійок на 1000 метрів.

Українські хлопці фінішували з результатом 3:45.94 хв.

Із самого початку гонки Янчук і Міщук знаходились серед лідерів, але наприкінці заїзду програли їм боротьбу.

Також на фініші серйозну боротьбу українцям нав'язала команда з Угорщини, однак нашим каноїстам вдалося випередити їх.

Золоту нагороду у цій дисципліні вибороли німці, срібна нагорода - у бразильців.

Нагадаємо, це друга медаль України у веслуванні. Раніше Юрій Чебан у веслуванні на каное-одиночці виборов золото.