Український п'ятиборець Тимощенко завоював срібну нагороду Ріо-2016. ФОТО + ВІДЕО

21.08.2016 00:31 14892 0

Усі світлини Національного олімпійського комітету України

Павло Тимощенко увійде в історію України як перший срібний призер Олімпійських ігор у сучасному п'ятиборстві.

Це досягнення підкорилося чемпіону світу 2015 року у Ріо-де-Жанейро. Випередити Павла зміг лише представник Росії Алєксандр Лєсун.

Росіянин дуже вдало пройшов перший вид змагань - фехтування. Саме від самого початку Лєсун захопив лідерство у загальному заліку.

Якщо брати підсумкові бали, то саме у фехтуванні і втратив багато Тимощенко у порівнянні зі своїм головним конкурентом у Ріо.

Плавання спортсмени пройшли з ідентичними набраними балами - по 324.

У конкурі Тимощенко зумів серйозно скоротити відставання від лідерів. Й у комбаній він стартував восьмим, відстаючи від лідера на 27 секунд.

А у самому комбайні (біг + 3 стрільби, де спорстмен має 5 разів влучити у мішень і тільки тоді вирушити далі) Павло був не тільки швидким, а і влучним.

Українець по черзі "з'їдав" своїх суперників, поки не вийшов на друге місце після останньої стрільби. Він був швидшим за Лєсуна, але дистанції, щоб дістати росіянина, не вистачило.

На фініші Алєксандр випереди Павла на 7 секунд. У набраних балах це вилилося у 1479 проти 1472.

Щодо іншого українця - Андрія Федечка - то він фінішував 26-им.

Зазначимо, що це вже третя медаль для України за день. Спочатку бронзові медалі дісталися Дмитру Янчуку та Тарасу Міщуку у веслуванні на каное, а потім Ганна Різатдінова стала бронзовою призеркою з художньої гімнастики.