Ольга Харлан - бронзова призерка Олімпійських ігор-2016 у фехтуванні на шаблях. ФОТО

08.08.2016 23:27 15747 0

Світлини взяті з rio2016.com і noc-ukr.org

Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан - дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор в індивідуальних змаганнях.

У Ріо-де-Жанейро у поєдинку за третє місце вона виявилася сильнішою за Манон Брюне з Франції.

Зазначимо, що це друга медаль збірної України у Ріо-де-Жанейро, адже перед цим Сергій Куліш у стрільбі виборов для України срібло.

Могла українська спортсменка розраховувати і на більше, але у півфіналі досить несподівано поступилася росіянці Яні Єгорян - 9:15. Остання у підсумку несподівано здобула золоту нагороду.

Щодо виступу Харлан у Ріо, то вона на стадії 1/16 фіналу з рахунком 15:8 перемогла Урсулу Гонсалес з Мексики.

Аліна Комащук у першому раунді перемогла Росселлу Грегоріо з Італії (15:14) у наднапруженому поєдинку, під час якого вона поступалася суперниці фактично до останніх уколів.

Водночас, Олена Кравацька припинила свої виступи у цьому колі, поступившись представниці США Ібтінхадж Мухаммад - 13:15.

В 1/8 фіналу Харлан здобула перемогу в українському дербі над Комащук - 15:8. Жереб звів спортсменок саме на такому ранньому етапі.

На шляху до півфіналу в 1/4-ій Ольга дуже спокійно перемогла італійку Лорету Гулотту - 15:4. А згодом була вищезгадана поразка від Єгорян...

У вирішальному протистоянні турніру Яна Єгорян створила ще одну несподіванку, обігравши співвітчизницю Софію Вєлікую (15:14) і ставши, таким чином, чемпіонкою Олімпіади-2016.

Додамо, що Ольга Харлан ще має шанс стати дворазовою призеркою Ріо-2016, адже 11-го серпня відбудуться командні змагання, де в України є солідні шанси навіть на золото.