Паралімпійська збірна України у Ріо. День восьмий. Чотири золоті, чотири срібні та три бронзові медалі. ФОТО

16.09.2016 08:21 4766 0

Збірна України продовжує збирати нагороди на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Восьмий змагальний день не став винятком і знову видався багатим на нагороди для нашої команди.

Українці виграли ще 11 медалей, чотири з яких мають золотий відблиск, чотири - срібний і три - бронзовий.

У цей змагальний день першою меддалю, якою поповнилася скарбничка України, стало срібло.

У жіночому параканое у класі KL2 з другим результатом фінішу дісталася Наталія Лагутенко.

А трохи згодом Сергій Ємельянов також у параканое у класі KL3 фінішував першим з результатом 39.810 с.

Додамо, що цей результат став новим рекордом Паралімпіади, адже даний вид спорту був вперше представлений на подібних Іграх.

Ближче до півночі Марія Помазан стала срібною призеркою Паралімпійських Ігор у Ріо.

Українська спортсменка зайняла підсумкову другу сходинку у штовханні ядра у класі F35.

А далі, як ми вже звикли, дійшла черга до наших плавців.

Так, золото на дистанції 100 метрів брасом зі світовим рекордом здобув Євген Богодайко.

На дистанції 400 метрів вільним стилем "золотим" призером став Максим Крипак. Результат нашого спортсмена - 3:57.71 хв, що є відтепер як паралімпійським, так і світовим рекордом.

Срібло на цій дистанції виборов ще один представник України - Денис Дубров, який фінішував з часом 4:00.11 (що також стало б світовим рекордом, якби не результат Крипака).

Дмитро Виноградець, у свою чергу, виборов срібло на дистанції 200 метрів вільним стилем.

А вже пізно вночі завершили українські плавці восьмий день Паралімпіади-2016 трьома нагородами.

Геннадій Бойко став дворазовим чемпіоном Ріо-де-Жанейро. Він переміг у плаванні на 50 метрів на спині у класі S1.

У цьому ж запливі інший українець Антон Коль фінішував на "бронзовій" сходинці.

На аналогічній дистанції, але у класі S2, бронзу Україні приніс Сергій Паламарчук.

А щодо жінок, то Ірина Соцька поклала до своєї скарбнички другу бронзову нагорроду (50 метрів на спині, клас S2).

У загальнокомандному заліку збірна України з 92-ма нагородами (35-27-30) продовжує знаходитися на третій позиції.

Перше місце, як і до цього, у команди Китаю (84 золотих, 66 срібних, 41 бронзова нагороди), друге - у Великобританії (49 золотих, 28 срібних і 31 бронзова нагороди). Команда США йде четвертою - 89 (30-33-26).