Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Ріо-2016
7549 переглядів Версія для друку    Коментарі  [ 1 ]
19.09.2016  18:00 - Ярослав Твардовський, Чемпіон

Паралімпіада-2016. Хто кував шалений успіх для України. Повний перелік

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Максим Крипак

Українські паралімпійці завоювали 117 (41-37-39) медалей на Паралімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро. У загальнокомандному заліку збірна України з цією кількістю нагород зайняла третю сходинку.

Причому команда України стала третьою як за кількістю здобутих золотих нагород, так і за загальною кількістю медалей.

В останній день Україну могла потіснити збірна США, але у "золотому" матчі з регбі на візках американці в овертаймі поступилися австралійцям.

Отож, українці у Ріо здобули 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових нагород. Першими фінішували китайці (105-81-51), на другому місці Великобританія (64-39-44).

Зазначимо, збірна України перевершила досягнення Паралімпіади-2012 у Лондоні. Тоді українці завоювали 84 медалі (32-24-28).

Нагадаємо, що в Атланті-1996 українці здобули 7 відзнак (1-4-2), у Сіднеї-2000 - 37 (3-20-14), в Афінах-2004 - 55 (24-12-19), а у Пекіні-2008 - 74 (24-18-32). Крім того, Україна вперше потрапила у трійку кращих у медальному заліку.

У цьому матеріалі автор нагадає Вам ще раз прізвища й імена українських героїв, які надзвичайно успішно виступили на Паралімпіаді-2016 і піднесли Україну на нові висоти.

Особливо відзначилися у Ріо-де-Жанейро українські плавці Максим Крипак, Євгеній Богодайко та Денис Дубров, які здобули по вісім нагород кожен. Крипак виграв своєрідну боротьбу у своїх колег по збірній, адже взяв п'ять золотих медалей, в Богодайко та Дубров по три.

Єлизавета Мерешко та Дмитро Виноградець поклали у свої скарбнички по п'ять відзнак, а Анна Стеценко, Ярослав Денисенко та Вікторія Савцова - по чотири.

Ну, і не варто забувати про тріумф української футбольної збірної, яка виграла всі свої поєдинки на турнірі.

Щодо гонорарів, то, оскільки українська збірна здобула у Ріо 41 золоту медаль, загальна виплата винагород паралімпійським чемпіонам складе 1,64 млн доларів. Срібні (37 медалей) і бронзові призери (39 медалей) отримають 962 тисяч і 702 тисяч доларів відповідно.

Простий підрахунок вказує, що загальна сума виплат заслужених призових українським паралімпійцям складе рівно 3 304 000 доларів США.

Отож, до Вашої уваги повний перелік спортсменів і нагороди, які вони здобули у Ріо-2016:

Максим Крипак (5 - 3 - 0)
плавання, 50 м вільним стилем (S10)
плавання, 100 м вільним стилем (S10)
плавання, 400 м вільним стилем (S10)
плавання, естафета 4х100 м вільним стилем (34 балів)
плавання, 100 м на спині (S10)
плавання, 200 м комплексом (SM10)
плавання, 100 м баттерфляєм (S10)
плавання, естафета 4х100 м комплексом (34 балів)

Євгеній Богодайко (3 - 3 - 2)
плавання, 100 м на спині (S7)
плавання, 100 м брасом (SB6)
плавання, 200 м комплексом (SM7)
плавання, 50 м вільним стилем (S7)
плавання, 50 м баттерфляєм (S7)
плавання, естафета 4х100 м комплексом (34 балів)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)
плавання, 100 м вільним стилем (S7)

Денис Дубров (3 - 3 - 2)
плавання, 200 м комплексом (SM10)
плавання, 100 м баттерфляєм (S10)
плавання, естафета 4х100 м вільним стилем (34 балів)
плавання, естафета 4х100 м комплексом (34 балів)
плавання, 400 м вільним стилем (S10)
плавання, 100 м брасом (SB9)
плавання, 50 м вільним стилем (S10)
плавання, 100 м на спині (S10)

Єлизавета Мерешко (4 - 0 - 1)
плавання, 50 м вільним стилем (S6)
плавання, 100 м вільним стилем (S6)
плавання, 400 м вільним стилем (S6)
плавання, 100 м брасом (SB5)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)

Дмитро Виноградець (1 - 3 - 1)
плавання, 50 м на спині (S3)
плавання, 50 м вільним стилем (S3)
плавання, 200 м вільним стилем (S3)
плавання, 150 м комплексом (SM3)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)

Анна Стеценко (3 - 1 - 0)
плавання, 50 м вільним стилем (S13)
плавання, 100 м вільним стилем (S13)
плавання, 100 м на спині (S13)
плавання, 400 м вільним стилем (S13)

Ярослав Денисенко (0 - 4 - 0)
плавання, 200 м комплексом (SM13)
плавання, 400 м вільним стилем (S13)
плавання, 100 м вільним стилем (S13)
лавання, 100 м на спині (S13)

Вікторія Савцова (0 - 3 - 1)
плавання, 50 м вільним стилем (S6)
плавання, 100 м вільним стилем (S6)
плавання, 100 м брасом (SB6)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)

Богдан Гриненко (1 - 1 - 1)
плавання, естафета 4х100 м вільним стилем (34 балів)
плавання, 50 м вільним стилем (S8)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)

Максим Веракса (1 - 0 - 2)
плавання, 50 м вільним стилем (S12)
плавання, 100 м вільним стилем (S13)
плавання, 100 м брасом (SB12)

Ольга Свідерська (0 - 1 - 2)
плавання, 150 м комплексом (SM4)
плавання, 100 м вільним стилем (S3)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)

Сергій Паламарчук (0 - 0 - 3)
плавання, 100 м на спині (S2)
плавання, 200 м вільним стилем (S2)
плавання, 50 м на спині (S2)

Геннадій Бойко (2 - 0 - 0)
плавання, 100 м на спині (S1)
плавання, 50 м на спині (S1)

Єгор Дементьєв (2 - 0 - 0)
велотрек, індивідуальна гонка переслідування, 4000 м (C5)
велошосе, індивідуальна гонка з роздільним стартом (C5)

Ігор Цвєтов (2 - 0 - 0)
легка атлетика, біг, 100 м (T35)
легка атлетика, біг, 200 м (T35)

Лейля Аджаметова (1 - 0 - 1)
легка атлетика, біг, 100 м (Т13)
легка атлетика, біг, 400 м (Т13)

Олександр Комаров (1 - 0 - 1)
плавання, естафета 4х100 м вільним стилем (34 балів)
плавання, 100 м вільним стилем (S6)

Оксана Ботурчук (0 - 2 - 0)
легка атлетика, біг, 200 м (T12)
легка атлетика, біг, 400 м (T12)

Оксана Хруль (0 - 1 - 1)
плавання, 50 м баттерфляєм (S6)
плавання, 100 м на спині (S6)

Зоя Овсій (0 - 1 - 1)
легка атлетика, метання булави (F51)
легка атлетика, метання диска (F51/52)

Роман Павлик (0 - 1 - 1)
легка атлетика, біг, 400 м (T36)
легка атлетика, стрибки у довжину (T36)

Юрій Божинський (0 - 1 - 1)
плавання, естафета 4х100 м комплексом (34 балів)
плавання, 50 м вільним стилем (S8)

Андрій Деревінський (0 - 0 - 2)
плавання, змішана естафета 4х50 м вільним стилем (20 балів)
плавання, 50 м вільним стилем (S4)

Антон Коль (0 - 0 - 2)
плавання, 100 м на спині (S1)
плавання, 50 м на спині (S1)

Ірина Соцька (0 - 0 - 2)
плавання, 100 м на спині (S2)
плавання, 50 м на спині (S2)

Чоловіча збірна України (1 - 0 - 0)
футбол, командні змагання (ДЦП)

Віктор Дідух, Максим Ніколенко та Михайло Попов (1 - 0 - 0)
настільний теніс, командні змагання (клас 6-8)

Дмитро Залевський (1 - 0 - 0)
плавання, 100 м на спині (S11)

Катерина Істоміна (1 - 0 - 0)
плавання, 100 м баттерфляєм (S8)

Лідія Соловйова (1 - 0 - 0)
пауерліфтинг, вагова категорія до 50 кг

Інна Черняк (1 - 0 - 0)
дзюдо, вагова категорія до 57 кг

Роман Полянський (1 - 0 - 0)
веслування академічне, одиночка, 1000 м (ASM1x)

Олексій Федина (1 - 0 - 0)
плавання, 100 м брасом (SB13)

Наталія Косміна (1 - 0 - 0)
настільний теніс, індивідуальні змагання (S11)

Антон Дацко (1 - 0 - 0)
фехтування на візках, індивідуальні змагання (категорія В)

Андрій Демчук (1 - 0 - 0)
фехтування на візках, індивідуальні змагання (категорія А)

Василь Ковальчук (1 - 0 - 0)
стрільба кульова, пневматична гвинтівка лежачи,10 м (SH2)

Оксана Зубковська (1 - 0 - 0)
легка атлетика, стрибки у довжину (T12)

Сергій Кліпперт (1 - 0 - 0)
плавання, 100 м на спині (S12)

Сергій Ємельянов (1 - 0 - 0)
параканое, одиночка (KL3)

Ярина Матло (0 - 1 - 0)
плавання, 100 м на спині (S12)

Ольга Ковальчук (0 - 1 - 0)
стрільба кульова, пневматичний пістолет, 10 м (SH1)

Дмитро Соловей (0 - 1 - 0)
дзюдо, вагова категорія до 73 кг

Олександр Назаренко (0 - 1 - 0)
дзюдо, вагова категорія до 90 кг

Анастасія Мисник (0 - 1 - 0)
легка атлетика, штовхання ядра (F20)

Ірина Гусєва (0 - 1 - 0)
дзюдо, вагова категорія до 63 кг

Наталія Єзловецька (0 - 1 - 0)
легка атлетика, біг, 400 м (T20)

Марія Лафіна (0 - 1 - 0)
плавання, 50 м брасом (SB3)

Наталія Лагутенко (0 - 1 - 0)
параканое, одиночка (KL2)

Марія Помазан (0 - 1 - 0)
легка атлетика, штовхання ядра (F35)

Микола Діброва (0 - 1 - 0)
легка атлетика, штовхання ядра (F36)

Віктор Смирнов (0 - 1 - 0)
плавання, 200 м комплексом (SM11)

Давид Хорава (0 - 0 - 1)
дзюдо, вагова категорія до 66 кг

Руслан Катишев (0 - 0 - 1)
легка атлетика, стрибки у довжину (T11)

Роман Данилюк (0 - 0 - 1)
легка атлетика, штовхання ядра (F11/12)

Юлія Галінська (0 - 0 - 1)
дзюдо, вагова категорія до 48 кг

Ярослав Семененко (0 - 0 -1)
плавання, 100 м на спині (S6)

Олександр Косінов (0 - 0 - 1)
дзюдо, вагова категорія до 81 кг

Данило Чуфаров (0 - 0 - 1)
плавання, 200 м комплексом (SM13)

Дмитро Прудніков (0 - 0 - 1)
легка атлетика, стрибки у довжину (T20)

Дмитро Ванзенко (0 - 0 - 1)
плавання, 200 м комплексом (SM10)

Марина Піддубна (0 - 0 - 1)
плавання, 50 м вільним стилем (S11)

Євгенія Бреус (0 - 0 - 1)
фехтування на візках, індивідуальні змагання (категорія А)

Олег Науменко (0 - 0 - 1)
фехтування на візках, індивідуальні змагання (категорія B)

Марина Литовченко (0 - 0 - 1)
настільний теніс, індивідуальні змагання (клас 6)

Олексій Денисюк (0 - 0 - 1)
стрільба кульова, змішані змагання з пістолета, 50 м (клас SH1)

Олександр Мащенко (0 - 0 - 1)
плавання, 100 м баттерфляєм (S11)

Людмила Даниліна (0 - 0 - 1)
легка атлетика, біг, 1500 м (T20)

Марина Вербова (0 - 0 - 1)
плавання, 50 м на спині (S4)

Ілля Яременко (0 - 0 - 1)
плавання, 50 м вільним стилем (S12)

Примітки. У плаванні в естафетах українським спортсменам враховані медалі, які вони отримали.
Прізвища чоловічої команди з настільного тенісу, яка здобула золоті нагороди, вказані у переліку.

Окрім того, до Вашої уваги склад чоловічої збірної України з футболу, яка здобула золото: Віталій Романчук, Віталій Трушев, Володимир Антонюк, Артем Красильников, Іван Шкварло, Богдан Кулинич, Олег Лень, Станіслав Подольський, Тарас Дутко, Костянтин Симашко, Євген Зінов'єв, Едгар Каграманян, Іван Доценко, Дмитро Молодцов. Тренер – Сергій Овчаренко

Vasil Koliszhak _ 19.09.2016 21:33
Хочу попросити жителів Борисполя та Київа і гостей столиці, щоб Ви з почастями зустріли наших спорцменів патріотів як Національних героїв вони як ніхто заслуговують на це. Не пожалійте свого дорогоціного часу.
Читай також
28.03.2017

 

©2000-2016, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, info@champion.com.ua
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter