Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Ріо-2016
366 переглядів Версія для друку    Коментарі  [ 0 ]
22.09.2016  07:43

Українські чемпіони повернулися з Ріо і присвятили перемогу воїнам АТО. ВІДЕО

У четвер вночі з Ріо-де-Жанейро в Україну повернулася частина української паралімпійської збірної.

На Паралімпіаді в Ріо, українські спортсмени показали приголомшливий результат: 117 медалей і третє місце в загальному медальному заліку.

В аеропорту Бориспіль паралімпійців зустрічали кілька сотень людей – і родичі спортсменів, і прості українці. Щоб вмістити всіх бажаючих привітати героїв, виділили приміщення терміналу F.

Свої перемоги в Ріо українці присвятили воїнам АТО.

"Сподіваємося, що цей успіх дасть поштовх до розвитку нашої збірної. І що ми покажемо гідний результат і потім, на Олімпіаді-2020 в Токіо", - розповів НВ один із зустрічаючих, чотириразовий срібний призер з паратриатлону Василь Закревський.

Хоч тріатлон – і не олімпійський вид спорту, на цьому терені українські спортсмени теж роблять великі успіхи, повідомляє Новое время. 

"Зарплата і одноразова винагорода – це те, що прості спортсмени отримують від держави. В іншому – спасибі моїм спонсорам, які допомагають з екіпіровкою, одягом для змагань, - розповів Закревський. – Різниця у допомозі олімпійцям і паралімпійцям, звичайно, є. Хотілося б, щоб ці цифри не відрізнялися".

Він – не єдиний, хто в цей вечір говорив про проблеми із забезпеченням та фінансуванням спортсменів-паралімпійців в Україні. Після патріотичної промови під час урочистої частини Сушкевич звернувся до міністра молоді та спорту Ігорю Жданову, до депутатів Верховної Ради і Кабінету Міністрів з єдиним проханням: не економити на паралімпійській збірній. Адже від держави паралімпійці отримують менше, ніж переможці олімпіад.

Паралімпійці попросили владу звернути увагу ще на одну серйозну проблему – відсутність якісного центру для спортивних тренувань. Таке місце у них було. Але, через те, що база знаходиться в окупованому Криму, паралімпійці тимчасово позбавлені необхідних для них умов.

Ще дві групи українських паралімпійців прилітають з Ріо в ніч на 23 і 24 вересня. Всі бажаючі можуть зустріти їх в аеропорту Бориспіль, все в тому ж терміналі F.


 

©2000-2016, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, info@champion.com.ua
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter