Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Олімпіада
11.12.2016  16:14

У США вимагають виключити Росію з МОК через масовіть допінгу

Керівник Антидопінгового агентства США (USADA) Тревіс Тайгарт закликав Міжнародний олімпійський комітет (МОК) тимчасово виключити Олімпійський комітет Росії зі свого складу.

Про це повідомляє прес-служба USADA, пише Каспаров.ру.

На думку Тайгарта, Росію потрібно виключити за "створення державної системи застосування допінга".

Глава агентства вказав на другу частину доповіді голови незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Річарда Макларена, в якій було показано, що олімпійський рух став корумпованим.

Російська сторона повинна "визнати істинність цієї доповіді і встановлених доказів", тому Росію не можна включати назад в МОК до тих пір, поки влада країни не реформує свою антидопінгову систему, вважає глава USADA.

Нагадаємо, 9 грудня була представлена друга частина звіту Річарда Макларена, яка розкрила нові факти застосування заборонених препаратів.

Більше тисячі російських спортсменів причетні до грандіозного допінгового скандалу. 

Petro Starokhatnyi _ 12.12.2016 08:45
Вже давно треба було виключити агресивну рашку з МОК-у, бо у лютому-березні 2014 року Росія була організатором Зимової Паралімпіади у Сочі і в цей же час розпочала війну проти України з анексією Криму. А це є безпрецедентне порушення основ Міжнародного олімпійського руху!
Тисяча виявлених випадків порушення російськими спортсменами антидопінгових правил також вимагають покарання, з боку світового спортивного свівтовариства, брехливої, ницої, нахабної, агресивної путінської Імперії Зла!
Механік _ 11.12.2016 23:14
Надо бы как-то надоумить США , чтобы отобрали у России ЧМ-2018 по футболу.
Pupina Tanya _ 11.12.2016 22:57
Битва фармацевтических компани. Работала в Европе на такую фарма компанию.Переупаковывают таблетки и инъекции из третьих стран и Америки и так они становятся Европейскими.Американские и Индийские самые дешевые.Америка гнездо обмана и фальши фиксации.

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com