Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Олімпіада
09.12.2016  13:35

Більше тисячі російських спортсменів причетні до грандіозного допінгового скандалу

Більше тисячі російських спортсменів з літніх, зимових і паралімпійських видів спорту безпосередньо задіяні в маніпуляціях з допінгом.

Про це йдеться в другій частині доповіді канадського юриста Річарда Макларена, яку він підготував для Всесвітнього антидопінгового агентства, повідомляє ВВС.

Експерти у другій частині доповіді підтвердили підміну допінг-проб російських спортсменів на Олімпійських іграх в Сочі в 2014 році.

Вже стало відомо, що допінг-проби двох росіян, які завоювали 4 золоті медалі Олімпіади-2014 в Сочі, були фальсифіковані, також названо п'ять медалістів Ігор 2012-го року в Лондоні. Імена цих спортсменів поки не розголошуються.

Однак, на думку Макларена, техніки підміни проб і приховування допінгу після Сочі стали звичайною практикою для Московської антидопінгової лабораторії і використовувалися в багатьох літніх і зимових видах спорту.

Нагадаємо, першу частину доповіді Макларен представив 18 липня.

У першій частині звіту WADA зазначала, що допінг в Росії систематично використувався з 2011 по квітень 2015 року.

Також повідомлялося, що в системі покриття допінгу були замішані спецслужби Росії та владні структури.

Також, МОК у зверненні до всіх федерацій зимових олімпійських видів спорту закликає "заморозити" підготовку основних заходів у Росії, зокрема, і підготовку чемпіонатів світу.

Як відомо, міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення продовжити санкції щодо Росії, введені через допінговий скандал.

 
Кайот _ 09.12.2016 18:24
Спорт в Раші був тільки "любительский" а всі решта профі.Весь спорт
побудований на допінгу,Тому що будівельники комуізму всюди мали бути першими а все інше немало значення.Санкції справедливі і необхідно відповідати.Обманов далеко не заїдеш.Така держава не має права роводити чемпіонати світу
Олег Гавриш _ 09.12.2016 14:28
Допінг-проби підміняють, тіла підло вбитих ними у трунах підміняють!.. Тільки скрєпи скрипляь. раіся - країна високої духовності! Чо...
Dani Njasha _ 09.12.2016 13:51
оні навєрное забилі, что роися магет ету вада прєвратіть в ядєрний пєпєл
Читай також

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com