У третій змагальний день Дефлімпіади-2017 в української збірної - 11 нагород

22.07.2017 16:38 839 0

У п'ятницю, 21 липня, у третій день змагань Дефлімпіади-2017 національна дефлімпійська збірна команда України, виступивши у 11 видах спорту, виборола 11 медалей.

А саме - одну золоту, п'ять срібних і п'ять бронзових нагород. Таким чином, в України вже 22 нагороди, серед яких - 5 золотих, 7 срібних і 10 бронзових.

Українці - другі після команди Росії, третє місце - у господині Дефлімпійських ігр - команди Туреччини, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

Почали медальну естафету спортсмени зі спортивного орієнтування, які вибороли дві срібні нагороди, володарями яких стали Суренян Нвер і Федосєєва Ганна.

У дзюдо Шепелюк Катерина здобула золото (вагова категорія до 63 кг), тернополянка Корнійчук Марія (до 78 кг) - срібло, Слушний Антон (+100 кг), Погорелова Марина (до 70 кг) і Кравченко Оксана (+78 кг) - бронзові медалі.

У Сергія Фоміна - срібло у вправі у стрільбі з малокаліберного пістолету МП-5 (30+30 пострілів).

У настільному тенісі у команди у складі Марії Васильєвої, Карини Завіновської, Лариси Старікової та Юлії Ходько - срібло.

У плаванні на дистанції 100 м на спині Катерина Денисова виборола бронзову медаль. Таку ж медаль виборов Антипенко Віктор у греко-римській боротьбі (вагова категорія - до 98 кг).

Нагадаємо, у другий змагальний день українці здобули 10 нагород.