Українці вибороли вже 33 нагороди на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх

24.07.2017 21:17 1359 0

За підсумками п'яти змагальних днів Дефлімпіади у турецькому місті Самсун Україна виграла 33 нагороди.

У доробку команди - 7 золотих, 9 срібних і 17 бронзових медалей, а також друга стійка позиція у загальному неофіційному заліку.

Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

У суботу яскраво завершила змагання на Дефлімпіаді-2017 команда українських дзюдоїстів: дівчата Авдеєва Катерина, Довбищук Ксенія, Корнійчук Марія, Погорелова Марина, Кравченко Оксана, Шостак Анна, Шепелюк Катерина у команді вибороли золоту нагороду.

Хлопці (Слушний Антон, Мозирєв Владислав, Брижак Алім, Пензій Андрій, Маклаков Володимир, Нехаєв Євген, Нетяга Лука, Шеретов Дмитро) завоювали бронзову медаль.

У плаванні - три бронзові медалі: Режило Маріяна дистанції 50 м вільним стилем, Денисова Катерина, Терещенко Ірина, Режило Марія ітаТарасенко Дар'я - в естафеті 4х100 м вільним стилем, а також Терещенко Ірина на дистанції 200 м комплексним плаванням.

У греко-римській боротьбі Роман Ященко (вагова категорія до 85 кг) виборов срібну нагороду.

У неділю українські спортсмени вибороли 5 медалей, серед яких 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди.

Золото в естафетному спринті зі спортивного орієнтування завоювали Яна Мельник, Олександр Санькін, Дмитро Плахотнік та Ганна Федосєєва.

Бронзову медаль у настільному тенісі здобула змішана пара Ходько Юлія / Закладний Геннадій.

Срібло у змаганнях з легкої атлетики (метання молота) виборола Римма Філімошкіна (61.74 м), бронзу - Юлія Кисельова (61.54), а також Володимир Данильченко (потрійний стрибок) -15.08 м.