Біатлон. Спринт у чоловіків виграв Бьорндален, Дериземля - у третьому десятку

08.02.2014 17:39 1160 0

Першу золоту медаль у змаганні біатлоністів на Олімпіаді-2014 у Сочі виграв легендарний Уле-Айнар Бьорндален.

Норвежець з одним промахом на стійці подолав дистанцію у 10 км за 24 хвилини 33 секунди та п'ять десятих.

40-річний біатлоніст лише на одну секунду випередив австрійця Домініка Ландертінгера, який показав другий результат.

Таким чином, Бьорндален став семиразовим олімпійським чемпіоном. Першу медаль він здобув у 1998 році у Нагано.

Бронзова нагорода відправиться до Чехії. Її власником є Ярослав Соукуп, який на сім десятих секунди залишив позаду росіянина Антона Шипуліна.

Щодо українців, то кращий час в Андрія Дериземлі. Він непогано пройшов перше коло, відстрілявши на нуль, тому був серед лідерів. Проте промах на стрільбі стоячи відкинув його у третій десяток.

XXII зимові Олімпійські ігри у Сочі, Росія

Біатлон

Чоловіки

Спринт, 10 км

1. Уле-Айнар Бьорндален (Норвегія) - 24:33.5 (0+1)
2. Домінік Ландертінгер (Австрія) - +1.3 (0+0)
3. Ярослав Соукуп (Чехія) - +5.7 (0+0)
4. Антон Шипулін (Росія) - +6.4 (0+1)
5. Жан-Філіпп Легеллек (Канада) - +9.7 (0+0)
6. Мартен Фуркад (Франція) - +12.4 (1+0)
...22. Андрій Дериземля (Україна) - +55.5 (0+1)
...32. Артем Прима (Україна) - +1:24.1 (0+1)
...41. Сергій Семенов (Україна) - +1:36.9 (1+0)
...44. Сергій Седнєв (Україна) - +1:43.3 (1+0)

Жіночий спринт відбудеться у неділю, 9 лютого.

Нагадаємо, у лижних перегонах у скіатлоні українка Валентина Шевченко також фінішувала у третьому десятку.