Паралімпійська збірна України у Ріо. День п'ятий. Чотири золоті, шість срібних і дві бронзові. ФОТО

13.09.2016 09:00 3788 0

Збірна України продовжує збирати нагороди на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. П'ятий змагальний день знову видався багатим на нагороди для нашої команди.

Українці виграли ще 12 медалей, чотири з яких золоті, шість срібних і дві бронзові.

Перша медаль цього дня стала для України золотою і виборов її Ігор Цвєтов, який став дворазовими чемпіоном Паралімпійських Ігор в Ріо.

Українцю не було рівних у бігу на дистанції 200 метрів, яку він подолав за 25.11 секунд, встановивши паралімпійський рекорд.

Після цього у жінок на цій же дистанції Оксана Ботурчук з часом 23.65 секунд фінішувала другою.

Бронзову нагороду виборов для України Роман Павлик, який у фіналі зі стрибків в довжину українець показав результат 5.61 м.

Після цього українці вибороли два "золота" у фехтуванні.  Антон Дацко у фіналі категорії В переміг представника Греції Панагіотіса Тріантафіллоу, а у категорії А Андрій Демчук впевнено виграв у фіналі в угорського спортсмена Річарда Осваса.

Ще три срібні нагороди наша команда отримала в плаванні.  Ярослав Денисенко в плаванні на 400 м вільним стилем у класі S13 фінішував з результатом 3:58.78. У цій же дисципліні у жінок Анна Стеценко була на фініші другою з результатом 4:24.18.

А Ольга Свідерська з результатом 2:54.14 була другою у плаванні комплексом на 150 м у класі SM4.

Ще два рекорди - Дубров Денис - з світовим та паралімпійським рекордом, покращеними ним же поставлені рекорди уранці ( 55.29 - зранку, 54.71 - увечері). На дистанції 100 метрів батерфляєм срібло ще в Максима Крипака.

Піддубна Марина стала третьою на 50 метрів вільним стилем.(31.23). На 50 метрів батерфляєм срібло здобув Євген Богодайко.

За 12 вересня в українців - 4 рекорди світу, 1 рекорд Європи та 3 паралімпійські рекорди.

У загальнокомандному заліку збірна України з 61 нагородою (22-19-20) продовжує знаходитися на третій позиції.

Перше місце у команди Китаю (50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових нагород), друге - Великобританії (28 золотих, 16 срібних та 19 бронзових нагород).

Команда США іде четвертою - 46 (16-17-13).