ЗТР виграв золото чемпіонату України

Сергей Шемшученко — 12 травня 2008, 17:30

Гандболісти запорізького клуба ЗТР стали переможцями фінальної серії Суперліги й у 11-ий раз у клубній історії завоювали золоті нагороди чемпіонату України.

За традицією останніх років золоті медалі національної першості між собою розіграли южненський "Портовик" і ЗТР. Відповідно до регламенту фінальна серія триває до двох перемог однієї з команд, і запорожці досягли успіху за сумою двох двобоїв.

У Південному ЗТР виграв 30:31. Основний час цього двобою завершився з рахунком 26:26 (11:14), а в серії 7-метрових кидків гості виявилися більш влучними. У неділю в Запоріжжя ЗТР зміг перебороти запеклий опір і довести гру до золотої перемоги - 27:20 (14:10).

ЗТР, що програв "Портовику" чемпіонство в 2006 році, останні два сезони стає найсильнішим чоловічим гандбольним клубом України.