На етапі Кубка світу Кравчук виграє срібло

Сергей Шемшученко — 28 вересня 2008, 12:30

У суботу в Іллічівську відбулося відкриття щорічного Етапу Кубка світу з фехтування на шаблях серед юніорів "Odessa-Cup 2008". Першими стартували дівчата: 35 спортсменок з семи країн боролися за звання владарки кубка Одеси.

Проте для України виступ виявився не дуже вдалим: з 13 наших спортсменок до фіналу дійшла лише представниця Хмельницького - Ірина Кравчук, яка і посіла почесне друге місце, поступившись в поєдинку за золото Вікторії Ковальовій з Росії 12:15.

У ¼ Ірина легко переграла Анну Ілларіонову (Росія) 15:4, а e півфіналі одним ударом довела свою перевагу перед ще однією росіянкою Алєксандрою Шаталовою. У турнірі два не взяли участь найсильніші юніори України - Ольга Харлан і Ольга Жовнір.

Справжнім тріумфом Odessa-cup 2008 став для російської збірної: у вісімку кращих потрапило сім представниць Росії.

Не лише Кубок і медалі відвезе з Іллічівська четвірка призерок. "Золотий" призовий фонд склав 450 євро "срібний" - 300 євро, і "бронзовий" - 150 євро, повідомляє Національна федерація фехтування України.