Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Інше
26.12.2008  10:22

Календар змагань зимових видів спорту на 2009 рік

Календар міжнародних та українських змагань із зимових видів спорту на 2009 рік

Наталія Якушенко розпочне змагання із перших чисел січня. Фото АР

Січень

01-04 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Німеччина)

01-06 - Лижні гонки - Кубок світу, етап, "Тур-де-скі" (За призначенням)

01-11 - Лижне двоборство - Кубок світу, етап (Австрія)

01-31 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. та 1991-1992 р.н.

01-01.02 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н.; 1993-1994 р.н.; 1995 р.н.

01-20.03 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед клубних команд

02-11 - Сноуборд - Кубок Європи, етап (Чехія)

02-12 - Сноуборд - Кубок світу, Кубок Європи, етапи (Австрія)

02-15 - Гірськолижний спорт - Міжнародні рейтингові змагання (Словаччина)

05-11 - Біатлон - Кубок світу, етап (Німеччина)

05-11 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Італія)

05-11 - Санний спорт - Кубок світу, етап (юніори) (Німеччина)

06-12 - Фрістайл - Кубок Європи (акробатика), 1. 2 етапи (Швейцарія)

07-12 - Шорт-трек - Чемпіонат світу серед юніорів (Канада)

08-12 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат Європи (Нідерланди)

10-15 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Корея)

11-31 - Гірськолижний спорт - Міжнародні рейтингові змагання (Італія)

12-17 - Біатлон - Кубок Європи, етап (Чехія)

12-18 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Німеччина)

12-18 - Біатлон - Кубок світу, етап (Німеччина)

12-19 - Шорт-трек - Чемпіонат Європи (Італія)

12-20 - Лижне двоборство - Кубок світу, етап (Польща)

13-19 - Фрістайл - Кубок світу, 3 етап (США)

14-16 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Японія)

14-25 - Сноуборд - Чемпіонат світу (Корея)

15-18 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап (Польща)

15-22 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Австрія)

16-17 - Лижні гонки - Кубок світу. Етап (Канада)

16-18 - Лижне двоборство - Чемпіонат України серед юніорів (Ворохта)

16-18 - Стрибки з трампліну - Кубок України серед юніорів (Ворохта)

16-18 - Лижні гонки - Кубок Європи зі спринту (Харків)

16-19 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат світу (спринт) (Росія)

17-20 - Гірськолижний спорт - Кубок світу, етап, жінки (Італія)

17-26 - Фігурне катання - Чемпіонат Європи (Фінляндія)

19-23 - Лижні гонки - Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат, 1 тур (Харків)

19-25 - Санний спорт - Кубок світу, етап (юніори) (Австрія)

19-25 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Німеччина)

19-26 - Фрістайл - Кубок світу, 4 етап (Канада)

19-28 - Біатлон - Кубок світу, етап, (Італія)

19-03.02 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап (Японія)

20-23 - Фігурне катання - Кубок України серед юнаків, 1 тур, всеукраїнські змагання юних фігуристів (За призначенням)

22-24 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат України серед юніорів (Київ)

23-26 - Ковзанярський спорт - Кубок світу (Росія)

24-26 - Лижні гонки - Кубок світу (Естонія)

24-27 - Гірськолижний спорт - Кубок світу, етап, чоловіки (Франція)

25-31 - Фрістайл - Кубок Європи (акробатика), 3, 4 етапи (Білорусь)

25-04.02 - Біатлон - Чемпіонат світу (юніори, юнаки) (Канада)

26-28 - Сноуборд - Кубок України, етап (Харків)

26-01.02 - Фрістайл - Кубок світу, 5 етап (США)

27-31 - Біатлон - Спартакіада школярів (Суми)

27-31 - Лижні гонки - Чемпіонат України серед школярів (Чернігів)

27-02.02 - Лижні гонки - Кубок світу (Росія)

28-30 - Фігурне катання - Чемпіонат України серед юніорів (Київ)

28-01.02 - Санний спорт - Чемпіонат України (Кременець)

28-08.02 - Санний спорт - Чемпіонат світу (США)

28-08.02 - Лижні гонки - Чемпіонат світу серед юніорів та U-23 (молодь) (Франція)

29-31 - Гірськолижний спорт - Кубок України (1 етап) (Харків)

30-02.02 - Гірськолижний спорт - Кубок світу, етап, чоловіки (Франція)

30-02.02 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Німеччина)

30-03.02 - Ковзанярський спорт - Кубок світу, етап (Німеччина)

30-03.02 - Сноуборд - Кубок Європи, етап (Швейцарія)

31-06.02 - Лижне двоборство - Чемпіонат світу серед юніорів (Словаччина)

31-08.02 - Стрибки з трампліну - Чемпіонат світу серед юніорів (Словаччина)

Лютий

01-07 - Фрістайл - Кубок світу, 6 етап (Канада)

01-10 - Лижне двоборство - Чемпіонат світу, етап (Польща)

01-16 - Гірськолижний спорт - Чемпіонат світу (Франція)

01-28 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н., півфінал, 1991-1992 р.н., 1997 р.н.

02-04 - Гірськолижний спорт - Кубок України (2 етап) та відкритий Чемпіонат м. Києва серед юніорів і юнаків (Київ)

02-06 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат України та III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Київ)

02-16 - Шорт-трек - Кубок світу, етапи (Німеччина)

04-08 - Санний спорт - Чемпіонат України серед юнаків (Кременець)

05-07 - Сноуборд - Кубок Європи з біг-ейру, етап (Київ)

05-08 - Біатлон - Кубок Європи, етап (Словаччина)

05-09 - Хокей з шайбою - Фінальний кваліфікаційний турнір до зимових Олімпійських ігор 2010р (Латвія)

05-09 - Хокей з шайбою - Міжнародні регіональні змагання серед юніорів U-18 (Польща)

05-10 - Ковзанярський спорт - Кубок світу (багатоборство) (Норвегія)

15-12 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап (Німеччина)

06-09 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Словаччина)

06-09 - Сноуборд - Кубок Європи, етап (Румунія)

06-10 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Франція)

07-09 - Сноуборд - Кубок Європи, етап (Чорногорія)

08-15 - Чемпіонат світу серед юніорів (Японія)

09-11 - Біатлон - чемпіонат України серед юніорів (спринт) (Сколе)

09-14 - Біатлон - Кубок Європи, етап (Болгарія)

09-15 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Канада)

09-15 - Фрістайл - Кубок світу, 7 етап (Росія)

09-22 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Канада)

10-12 - Сноуборд - Кубок України, етап та Чемпіонат України серед юнаків (Київ)

11-16 - Лижні гонки - Чемпіонат України серед юніорів та юніорок (Сколе)

12-15 - Санний спорт - Чемпіонат України серед юніорів (Кременець)

12-22 - Біатлон - Чемпіонат світу (Корея)

13-14 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (Італія)

13-15 - Лижне двоборство - Чемпіонат України серед юнаків (Кременець)

13-15 - Стрибки з трампліну - Чемпіонат України серед юнаків (Кременець)

13-18 - Ковзанярський спорт - Кубок світу (Нідерланди)

14-19 - Гірськолижний спорт - Міжнародні змагання серед юнаків (Словенія)

14-22 - Європейський юнацький олімпійський фестиваль (Польща)

15-19 - Стрибки з трампліну - Кубок ФІС (За призначенням)

15-03.03 - Лижні гонки - Чемпіонат світу (Чехія)

16-21 - Фрістайл - Кубок Європи (могул), етап (Франція)

16-22 - Санний спорт - Міжнародні юнацькі ігри (Латвія)

16-22 - Фрістайл - Кубок світу, 8 етап (Київ)

16-22 - Передолімпійський тиждень, Кубок світу, етап (Канада)

16-01.03 - Лижне двоборство - Чемпіонат світу (Чехія)

17-19 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (Київ)

17-21 - Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК, чемпіонат України серед юнаків, дівчат (Суми)

17-22 - Санний спорт - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Кременець)

18-28 - Всесвітня зимова Універсіада (Китай)

18-28 - Біатлон - Всесвітня зимова Універсіада (Китай)

18-01.03 - Стрибки з трампліну - Чемпіонат світу (Чехія)

19-25 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат світу серед юніорів (Польща)

19-26 - Ковзанярський спорт - Всесвітня зимова Універсіада (Китай)

20-25 - Гірськолижний спорт - Міжнародні змагання серед юнаків (Італія)

21-02.03 - Чемпіонат Європи серед юніорів (Чехія)

23-25 - Стрибки з трампліну - Всеукраїнські змагання "Кубок Гуцульщини" (Верховина)

23-26 - Фрістайл - Чемпіонат України серед юніорів (акробатика) (Заросляк)

24-27 - Фігурне катання - Кубок України серед юнаків, 2 тур, Всеукраїнські змагання юних фігуристів (За призначенням)

24-03.03 -Лижне двоборство - Кубок світу, етап (Чехія)

26-02.03 - Сноуборд - кубок світу, етап (США)

26-04.03 - Біатлон - Чемпіонат Європи (чол., жін., юн, дівч.) (Росія)

27-02.03 - Сноуборд - кубок Європи, етап (Швейцарія)

27-08.02 - Сноуборд - Чемпіонат світу серед юніорів (Японія)

28-08.02 - Гірськолижний спорт - Чемпіонат світу серед юніорів (Німеччина)

28-09.03 - Фрістайл - Чемпіонат світу (Японія)

Березень

01-05 - Сноуборд - Кубок України, етап, Чемпіонат України серед юніорів (Львівська)

01-31 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків, півфінал, фінал (1991-1992 р.р.н)

01-15.04 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків, півфінал, фінал (1995 р.н.), Чемпіонат України серед юнаків 1996 р.н., 1997 р.н. (3-й тур),

01-20.04 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків 1993-1994 р.н., півфінал, фінал

02-04 - Гірськолижний спорт - Чемпіонат України серед юнаків та Кубок України (3-й етап) (Чернівецька)

02-07 - Лижні гонки - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (Харків)

02-09 - Шорт-трек - Чемпіонат світу (Австрія)

03-06 - Фігурне катання - Кубок України (Київ)

03-08 - Санний спорт - Чемпіонат України (За призначенням)

03-10 - Ковзанярський спорт - Чемпіонат світу (дистанційний ) (Японія)

04-07- Стрибки з трампліну - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри та Чемпіонат України (Ворохта)

04-09 - Ковзанярський спорт - Кубок світу (дистанційний), фінал (США)

05-07 - Гірськолижний спорт - Чемпіонат України серед юніорів (Ів-Франківська)

05-08 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Чехія)

05-13 - Біатлон - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри, Чемпіонат України, Кубок України, Кубок України серед юніорів (Сколе)

06-16 - Біатлон - Кубок світу, етап (Канада)

07-08 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (Фінляндія)

08-10 - Лижний спорт - двоборство - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Ворохта)

08-11 - Гірськолижний спорт - Чемпіонат України та III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Ів-Франківськ)

08-23 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап (За призначенням)

09-14 - Біатлон - Кубок Європи, етап (Італія)

09-16 - Шорт-трек - Чемпіонат світу (командний) (Нідерланди)

10-17 - Лижний гонки - Чемпіонат України, III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Сколе)

10-20 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Іспанія)

11-17 - Лижне двоборство - Кубок світу, етап (Фінляндія)

12-14 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (Норвегія)

13-16 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Австрія), (Польща)

14-17 - Фігурне катання - Кубок України серед юнаків, 3 тур, Всеукраїнські змагання юних фігуристів (Дніпропетровськ)

17-21 - Фрістайл - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Заросляк)

17-22 - Біатлон - Кубок світу, етап (Норвегія)

18-22 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (Швеція)

18-22 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Італія)

20-25 - Фрістайл - Відкритий чемпіонат Росії (Росія)

20-30 - Фігурне катання - Чемпіонат світу (США)

22-25 - Сноуборд - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри та Чемпіонат України (Ів-Франківськ)

23-29 - Біатлон - Кубок світу, етап (Росія)

23-30 - Фрістайл - Чемпіонат світу серед юніорів (За призначенням)

24-28 - Лижні гонки - Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР (Сколе)

25-27 - Сноуборд - Міжнародні змагання (Ів-Франківськ)

25-28 - Шорт-трек - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри, Чемпіонат України (Київ)

25-30 - Фрістайл - Кубок Європи (акробатика), 5 етап (Чехія)

26-29 - Сноуборд - Кубок Європи, етап (Франція)

26-28 - Фрістайл - Чемпіонат України серед юніорів (могул) (Львівська)

27-30 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України, фінал (Київ)

29-1.04 - Фрістайл - III зимові Всеукраїнські спортивні ігри (Львівська)

30-08.04 - Лижні гонки - Міжнародні змагання (Росія)

Квітень

02-06 - Гірськолижний спорт - Міжнародні змагання серед юнаків (Італія)

05-12 - Хокей з шайбою - Чемпіонат світу серед юніорів U-18 (Білорусь)

07-11 - Гірськолижний спорт - Міжнародні змагання серед юнаків (Франція)

08-10 - Шорт-трек - Чемпіонат України серед юнаків та дівчат (Харків)

10-18 - Хокей з шайбою - Чемпіонат світу серед чоловіків (Польща)

19-21 - Гірськолижний спорт - Всеукраїнські змагання меморіал Й. Тура(Закарпаття)

30-04.05 - Фігурне катання - Міжнародні змагання юних фігуристів (Харків)

Червень

26-28 - Лижне двоборство - Всеукраїнські змагання пам'яті Малопінського (Кременець)

27-29 - Стрибки з трампліну - Всеукраїнські змагання пам'яті Малопінського (Кременець)

Липень

16-19 - Лижне двоборство - Чемпіонат України серед юнаків (Кременець)

16-19 - Стрибки з трампліну - Чемпіонат України серед юнаків (Кременець)

20-24 - Спартакіада школярів 1992 р.н. і молодше з літнього біатлону (Суми)

24-26 - Стрибки з трампліну - Всеукраїнські змагання "Кубок Гуцульщини" (Верховина)

27-31 - Відкритий чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок (Суми)

27-03.08 - Лижне двоборство - Міжнародні змагання "Кубок Макдональдз" (Польща)

28-05.08 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап (За призначенням)

29-01.08 - Санний спорт - Всеукраїнські змагання серед юнаків на санкороликах (Кременець)

Серпень

02-04 - Відкриті Всеукраїнські змагання серед юніорів (Кременець)

11-13 - Біатлон - Відкриті Всеукраїнські змагання пам'яті Р. Дзвонкова з літнього біатлону (Суми)

12-16 - Санний спорт - Кубок "Бони" (Кременець)

12-17 - Біатлон - Чемпіонат Європи з літнього біатлону (За призначенням)

17-22 - Відкритий Чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті Б. Зоріна (Суми)

18-20 - Стрибки з трампліну - Міжнародні змагання "Кубок Карпат" (Ворохта)

19-23 - Лижні гонки - Кубок України з лижоролерів (Хмельницький)

20-06.09 - Лижне двоборство - Гран-Прі ФІС (літні) (Австрія)

24-02.09 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап, Гран-Прі (За призначенням)

25-29 - Всеукраїнські змагання присвячені Дню Незалежності (Київ)

26-01.09 - Гран-Прі серед юніорів (Франція)

31-07.09 - Хокей з шайбою - Міжнародні регіональні змагання серед юніорів U-18

Вересень

02-08 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (Італія)

03-09 - Хокей з шайбою - Міжнародні змагання "Кубок Федераціїї- відкриття сезону" (Київ)

07-09 - Відкритий Чемпіонат України з літнього біатлону (Сколе)

08-10 - Ковзанярський спорт - Всеукраїнські змагання на роликових ковзанах (Київ)

09-15 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (Мексика)

14-16 - Стрибки з трампліну - Міжнародний турнір зі стрибків на лижах з трампліну пам'яті Словацького (Кременець)

16-18 - Лижне двоборство - Чемпіонат України серед юніорів (Ворохта)

16-18 - Стрибки з трампліну - Чемпіонат України серед юніорів (Ворохта)

16-22 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Меморіал Непали" (Чехія)

17-18 - Лижне двоборство - Кубок України (літній) (Ворохта)

17-18 - Стрибки з трампліну - Кубок України (літній) (Ворохта)

18-22 - Чемпіонат України з лижоролерів (Чернігів)

20-28 - Чемпіонат світу з літнього біатлону (За призначенням)

21-30 - Чемпіонат світу з лижоролерів (За призначенням)

23-27 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (Іспанія)

25-27 - Кубок України з лижоролерів, етап (Конотоп)

26-28 - Санний спорт - Відкриті Всеукраїнські змагання зі стартів (Львів)

27-01.10 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Небелхорн Трофі" (Німеччина)

28-05.10 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап, Гран-Прі (За призначенням)

30-06.10 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (Білорусь)

Жовтень

01-03 - Стрибки з трампліну - Кубок України (літній) (Ворохта)

01-31 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків (1993-1994 р.р.н, 1995 р.н., 1996 р.н., 1997 р.н, 1998 р.н. І тур)

02-04 - Біатлон - Всеукраїнські змагання пам'яті І. Бушмельова з літнього біатлону (Шостка)

02-04 - Кубок України з лижоролерів, етап (Шостка)

04-06 - Лижне двоборство - Кубок України (літній) (Ворохта)

05-31.12. - Хокей з шайбою - Чемпіонат України-2010 серед клубних команд (попередній етап)

06-22 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Росія)

07-13 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (Південна Африка)

08-13 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Фінляндія Трофі" (Фінляндія)

09-12 - Фрістайл - Всеукраїнські літні змагання (Ів-Франківськ)

10-16 - Фігурне катання - Міжнародні змагання Меморіал Шефера (Австрія)

12-26 - Шорт-трек - Кубок світу, етапи (Китай)

13-20 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Нідерланди)

14-16 - Ковзанярський спорт - Кубок світу, етап (Нідерланди)

14-19 - Фігурне катання - Грап-Прі серед юніорів (Великобританія)

14-19 -Фігурне катання - Міжнародні змагання "Трофі Бомбард" (Франція)

17-21 - Хокей з шайбою - Континентальний Кубок Європи (другий етап) (За призначенням)

18-24 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (Чехія)

23-25 - Санний спорт - Відкриті Всеукраїнські змагання зі стартів серед юніорів (Львів)

25-26 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (За призначенням)

26-29 - Гірськолижний спорт - Кубок світу, етап (Австрія)

28-02.11 - Фігурне катання - Міжнародні змагання - Грап-Прі (Китай)

29-05.11 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Нідерланди)

Листопад

01-30 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків (1993-1994 р.р.н, 1995 р.н, 1996 р.н., 1997 р.н., 1998 р.н. ІІ тур)

03-09 - Хокей з шайбою - Міжнародні регіональні змагання серед юніорів U-18 (Київ)

05-09 - Хокей з шайбою - Міжнародні змагання  "Euro Ice Hockey Challenge"

08-13 - Фігурне катання - Міжнародні змагання (Чехія)

11-16 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Скейт Америка" (США)

15-20 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Золотий пірует" (Хорватія)

16-18 - Фігурне катання - Кубок України серед юніорів "Меморіал Дольова" (Дніпропетровськ)

18-23 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Скейт Канада" (Канада)

20-22 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (За призначенням)

21-26 - Фігурне катання - Міжнародні змагання "Кубок Росії" (Росія)

21-08.12 - Шорт-трек - Кубок світу, етапи (США)

22-24 - Ковзанярський спорт - Кубок світу, етап (За призначенням)

23-29 - Санний спорт - Кубок світу, етап (юніори) (Німеччина)

23-29 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Австрія)

25-01.12 - "Міжнародні змагання (Японія)

26-30 - Біатлон - Кубок Європи, етап (За призначенням)

28-29 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (За призначенням)

28-16.12 - Гірськолижний спорт - Міжнародні змагання та Кубок світу (Норвегія)

30-05.12 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Німеччина)

30-06.12 - Санний спорт - Кубок світу, етап (юніори) (Німеччина)

30-07.12 - Стрибки з трампліну - Кубок віту, етап (Фінляндія)

Грудень

01-04 - Ковзанярський спорт - Кубок світу, етап (За призначенням)

01-04 - Біатлон - Кубок Європи, етап (За призначенням)

01-04 - Фігурне катання - Чемпіонат України серед юнаків (Київ)

01-31 - Хокей з шайбою - Чемпіонат України серед юнаків (1993-94 рр.н., 1995 р.н., 1996 р.н., 1997 р.н., 1998 р.н. ІІІ тур)

02-06 - Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Австрія)

02-09 - Біатлон - Кубок світу, етап (Фінляндія)

05-06 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (За призначенням)

06-12 - Санний спорт - Кубок світу, етап (юніори) (Німеччина)

06-12 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Німеччина)

07-09 - Біатлон - Кубок Європи (За призначенням)

07-15 -Сноуборд - Міжнародні змагання ФІС (Росія)

08-11 - Ковзанярський спорт - Кубок світу, етап (За призначенням)

08-12 - Стрибки з трампліну - Кубок ФІС (За призначенням)

10-12 - Гірськолижний спорт - Кубок світу, етап, чоловіки (Франція)

10-12 - Лижне двоборство - Кубок світу, етап (За призначенням)

10-14 - Фігурне катання - Гран-Прі серед юніорів (фінал) (За призначенням)

10-15 - Біатлон - Кубок Європи, етап (За призначенням)

10-18 - Біатлон - Кубок світу, етап (Австрія)

10-18 - Хокей з шайбою - Чемпіонат світу серед юніорів U-20 (За призначенням)

11-13 - Лижні гонки - Кубок світу, етап (За призначенням)

11-22 - Стрибки з трампліну - Кубок світу, етап (Австрія)

12-14 - Гірськолижний спорт - Кубок світу, етап, жінки (Італія)

12-18 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Австрія)

13-19 - Санний спорт - Кубок світу, етап (Німечина)

14-21 - Фрістайл - Кубок світу, 1, 2 етапи (Китай)

15-18 - Ковзанярський спорт - Кубок світу, етап (За призначенням)

15-18 - Фігурне катання - Чемпіонат України (Київ)

15-19 - Фігурне катання - Гран-Прі (фінал) (За призначенням)

15-21 - Хокей з шайбою - Міжнародні регіональні змагання серед юніорів U-18

16-18 - Шорт-трек - Чемпіонат України серед юніорів (Київ)

16-20 - Лижні гонки - Кубок України серед юнаків та дівчат (Сколе)

16-21 - Хокей з шайбою - Міжнародні змагання "Euro Ice Hockey Challenge" (Київ)

18-22 - Біатлон - Відкритий Кубок України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат (Сколе)

19-21 - Біатлон - Кубок світу, етап (Словенія)

19-24 - Сноуборд - Кубок світу, етап (Словенія)

21-23 - Лижне двоборство - Кубок України (Ворохта)

21-23 - Стрибки з трампліну - Кубок України (Ворохта)

21-26 - Лижні гонки -Кубок України серед чол., жін, юніорів та юніорок (Сколе)

23-25 - Шорт-трек - Кубок України (Київ)

23-27 - Біатлон - Відкритий Чемпіонат України 2010 року (Сколе)

24-26 - Ковзанярський спорт - Кубок України (Київ)

26-07.01.2010 - Кубок світу (За призначенням)

27-30 - Сноуборд - Кубок Європи, етап (Німеччина)

30-26.01 - Кубок світу, 4 і 6 етапи (Німеччина)

noc-ukr.org


Коментарі [ 1 ]
Вася - 26.12.2008 12:00
Чемпіонат України серед юнаків 1006 р.н ого, Князь Володимир тренером буде))
 
28.03.2017

 

©2000-2013, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, info@champion.com.ua
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте