У Львові відбулись змагання з легкої атлетики "Фестиваль бігу-2009"

Сергей Шемшученко — 27 січня 2009, 19:24

У неділю, 25 січня, у Львові відбулись традиційні змагання з легкої атлетики "Фестиваль бігу-2009", повідомляє ЗІК.

До програми змагань входять такі дисципліни: біг на дистанцію 60, 100, 300, 600, 1000 метрів і 1 миля (1609м). Вік учасників від 12 до 19 років. У цьогорічному "Фестивалі бігу" взяли участь близько 450 спортсменів, які представляли 35 команд із 9 областей України.

У спринтерських дисциплінах (60, 100 метрів) переможцями стали Юрій Берлінець і Олена Александрович зі Львова.

У дисциплінах на довші дистанції були дві вікові категорії. Дистанцію у 300 метрів найшвидше пробігли Тарас Бубик із Чернівців (17 р) і Сергій Юркевич із Коростеня (15 р), а серед дівчат - Олена Колісниченко із Рівного (17 р) і Оксана Ралько із Тернополя.

Рівняни Василь Євчук (15 р) і Віталій Тресковець (13 р) були найшвидшим на дистанції у 600 метрів серед юнаків. На такій ж дистанції у дівчат показала найкращий результат львів'янка Христина Лаба (13 р).

На дистанції у 1 кілометр тріумфували Наталій Пелещак із Яворова і львів'янин Богдан Гординський, а 1 милю найшвидше здолали Мар'яна Грабовська з Рівного і Юрій Вихопень із Кам'янки-Бузької.

Також у рамках фестивалю проводився забіг на 60 метрів з бар'єрами серед дівчат. І тут найшвидшою була львів'янка Марта Заставська.