Завальнюк повернувся на лід і закинув шайбу

Сергей Шемшученко — 16 жовтня 2009, 10:40

Віце-президент ФХУ і генменеджер "Сокола" В'ячеслав Завальнюк знову грає і забиває. Чемпіон Росії-2007 у складі магнітогорського "Металурга" вийшов на лід у Підмосков'ї, де відразу опинився в епіцентрі уваги.

Функціонер ХК "Сокіл" виявився єдиним із запрошених українців, хто взяв участь в хокейному святі з нагоди святкування 50-річчя дворазового олімпійського чемпіона, переможця Кубку Канади, багаторазового чемпіона світу і СРСР захисника Олексія Касатонова.

У товариському поєдинку в Подільському, що тривав три періоди по 15 хвилин, зустрілися "Зірки хокею" і друзі Олексія Касатонова. Рахунок у матчі відкрив саме ювіляр, а одну з шайб за "Друзів Касатонова" записав в актив В'ячеслав Завальнюк. У кінцевому результаті зустріч завершилася внічию - 8:8.