Кубок світу. Фелпс провалив стометрівку вільним стилем

Сергей Шемшученко — 11 листопада 2009, 09:26

Американський плавець Майкл Фелпс не зумів вийти до фіналу на дистанції на 100 метрів вільним стилем на етапі Кубку світу в Стокгольмі. 10 листопада під час попередніх запливів він показав лише 16-й результат, подолавши дистанцію за 47,77 секунди.

Найкращий час в попередніх запливах показав швед Стефан Ністранд - 45,93 секунди. На шведському етапі Кубку світу плавці змагаються на "короткій воді" (довжина басейну - 25 метрів).

Перед початком турніру в Стокгольмі Фелпс казав, що зараз він перебуває не у кращій формі. За словами американського плавця, його головне завдання - перевірити свій стан.

Нагадаємо, що Майкл Фелпс є найбільш титулованим спортсменом в історії. За свою кар'єру він виграв 14 золотих олімпійських медалей. Вісім нагород Фелпс завоював на Олімпіаді 2008 року в Пекіні, встановивши рекорд за кількістю золотих медалей, виграних спортсменом на одних Олімпійських іграх, повідомляє Lenta.ru.