Українські каратисти привезли шість медалей з чемпіонату Європи

Сергей Шемшученко — 15 грудня 2009, 17:54

Збірна України з кіокушинкай карате завоювала два повні комплекти нагород на молодіжній першості Європи, що завершилася у литовському Вільнюсі.

Змагання зібрали понад 200 спортсменів з 16 країн, пише "Високий Замок".

Дві золоті та дві срібні медалі поклали до скарбнички синьо-жовтої збірної львів'яни.

Тарас Гаврилець три з чотирьох поєдинків у ваговій категорії до 65 кг завершив нокаутом. А у фіналі не дав шансів господарю татамі - чемпіону Литви Максусу Фіорінесате.

У фіналі категорії 65-70 кг відбулося львівське дербі, у якому Тарас Попович переміг Юрія Мицавку.

Сріблом завершився чемпіонат для лідера жіночої української збірної Наталі Мутіної. У фіналі Наталя програла дворазовій чемпіонці Європи, литовці Ріті Півоваріте.

У змаганнях клубів львівський "Канку" - ДЮСШ "Фаворит" посів друге місце серед понад 40 клубів Старого світу.

"Вкотре ми довели, що центр розвитку українського кіокушинкай карате - у Львові. Сьогодні славу нам приносять досвідчені спортсмени, але в нас чимало юних майстрів - потенційних переможців престижних турнірів", - зауважив президент клубу "Канку" Сергій Мутін.