Збірна України посідає дев'яте місце у загальному заліку Кубку світу

Сергей Шемшученко — 25 січня 2010, 15:36

У завершальний день 4-го старту Кубка світу з велоспорту на треку сезону 2009-2010 в Пекіні українським спортсменам не вдалося збільшити числа медалей у своїй скарбничці.

Кращим результатом цього дня для нашої збірної стало 6 місце в командній гонці переслідування у жінок. 3:37.370 показаних командою у складі Соловей-Шпильова-Галюк не вистачило для потрапляння у фінал, де змагалися команди, результат яких був краще 3:31.

У чоловіків в медісоні дует Попков-Полотайко у фіналі посів лише 14 місце. Перемогу в цьому виді святкували представники Гонконгу, другі - італійці, третє - спортсмени з Нової Зеландії.

У спринті Геннадію Генусу і Артему Фролову вдалося показати відповідно 37 (10.891) та 40-й (10.966) результати.

В медальному заліку Україна на 7 місці, а за кількістю набраних медалей на 12-му. У рейтингу Пекінського старту Кубку світу у нашої збірної 11 місце з 25 очками, перше місце посіла національна команда Китаю -105 очок. Всього 39 команд змогли набрати рейтингові очки на цьому старті.

За підсумками старту в Пекіні в загальному заліку Кубка світу команди Китаю і Нової Зеландії змістили збірну України (яка набрала 132 очка) з 7-го на 9-е місце, інформує сайт Федерації велоспорту України.