Українці позмагаються на чемпіонаті Європи у Мінську

Сергей Шемшученко — 2 квітня 2010, 14:04

Збірна України з важкої атлетики позмагається на першості Європи, яка відбудеться 5-11 квітня.

У нинішньому році на поміст Мінського палацу спорту вийде цілий ряд провідних важкоатлетів континенту. Серед них буде і найкраща штангістка України Ольга Коробка, яка залікувала травму коліна і почала планомірну підготовку до Олімпіади-2012 у Лондоні. Ользі - єдиній з українських штангістів - належать рекорди Європи (у ривку і поштовху), пишуть "Экономические известия".

Загалом буде розіграно 15 комплектів нагород. Чоловіки визначать чемпіонів і призерів у восьми дисциплінах (вагові категорії до 56, 62, 69, 77, 85, 94, 105 і понад 105 кг), жінки - в семи (до 48, 53, 58, 63, 69, 75 і понад 75 кг).

Головними фаворитами будуть традиційно сильні штангісти з Росії, Білорусі, Туреччини, Болгарії та України.

Нагадаємо, що в квітні 2009 р. на чемпіонаті Європи українці отримали п'ять медалей. Переможцями стали Наталія Троценко (вагова категорія 53 кг) та Ігор Шимечко (понад 105 кг), срібні нагороди вибороли Юлія Калина (58 кг), Олексій Торохтій (105 кг). Третє місце на цих змаганнях посіла Юлія Довгаль (понад 75 кг).

Правда, варто відзначити, що першість Європи пропустили найсильніші атлети, які готувалися до чемпіонату світу в корейському Гоян.