Бабинець став найкращим бомбардиром "Сокола" у чемпіонаті України

Сергей Шемшученко — 1 травня 2010, 13:57

Найкращим бомбардиром "Сокола" в чемпіонаті України став капітан команди Сергій Бабинець - 33 очки (12 голів + 21 передача). Він же - найкращий асистент.

Про це повідомляє прес-служба київського клубу.

Найкращим снайпером став Дмитро Ісаєнко - 15 голів, атакувальним захисником - Артем Неверов - 14 (6 +8).

Найбільшу кількість очок за матч - по 6 - набрали Дмитро Ісаєнко (2 +4) та Антон Росляков (1 +5) 16 лютого в матчі проти СДЮСШОР-"Воронів" (16:0).

У чемпіонаті гравці "Сокола" відзначалися п'ятьма хет-триками, авторами яких ставали Долінін, Бабинець, Дм.Ісаєнко, Мадера і Акімов.

"Сокіл" задіяв у своєму складі в чемпіонаті 38 хокеїстів, з них - 3 голкіпера, 15 захисників і 20 нападників. У пасиві голкіперів - всі 66 пропущених шайб і 6 штрафних хвилин.

На рахунку захисників - 28 шайб, 33 передачі, 61 бомбардирське очко і 213 штрафних хвилин. Нападники "відзначилися" взяттям воріт 122 рази, зробили 182 передачі, набрали 304 очки і 213 штрафних хвилин.

Максимальна кількість - 63 штрафних хвилини - набрали гравці "Сокола" в матчі проти ХК "Харків" (1:2, 19 лютого), мінімальний - 4 хвилини - було зафіксовано тричі: у матчах проти "Донбасу" (7: 1, 27.02.10) та СДЮСШОР-"Воронів" (5:0, 23.03.10 і 15:1, 26.03.10).