Мазурик, Саладуха і Проценко перемогли на стартах у Німеччині та Угорщині

Сергей Шемшученко — 4 червня 2010, 10:34

Троє українських легкоатлетів перемогли на нещодавніх стартах у Німеччині та Угорщині.

Як повідомляє офіційний сайт ФЛАУ, про це стало відомо від директор EME NEWS Альфонса Жука.

BAUNATAL (Німеччина). На 13th Askina Meeting (EA Classic) лідер європейського сезону зі стрибків потрійним серед жінок Ольга Саладуха перемогла у своєму виді, приземлившись на позначці 14,49 м.

Призер молодіжного чемпіонату Європи Андрій Проценко в секторі для стрибків у висоту показав такий самий результат, як і на Кубку України, подолавши 2,20 м. Цього вистачило для перемоги на німецькому старті.

BEKESCSABA (Угорщина). На міжнародному старті, що відбувався на вулицях міста, Максим Мазурик став переможцем в секторі для стрибків з жердиною, подолавши 5,65 м.