Каннаваро думає, що у 2 таймі у матчі з Парагваєм команда грала дуже добре

Сергей Шемшученко — 15 червня 2010, 11:37

Капітан збірної Італії Фабіо Каннаваро залишився задоволений діями своєї команди в другій половині матчу з Парагваєм (1:1).

Захисник "Скуадри Адзурри" підкреслив, що результат у цілому не може радувати, оскільки суперник зумів уникнути поразки.

"Ми не дуже раді такому результату. Парагвай - гарна команда, але вона не грала вже так здорово, оскільки дуже багато оборонялися.

У нас було багато можливостей забити другий м'яч, але супернику вдавалося зупиняти нас. Таке трапляється на чемпіонаті світу. У другому таймі ми діяли дуже добре, зуміли забити. Адже коли ти програєш, складно психологічно із цим впоратися. Але після перерви ми показали гарний футбол", - цитує Каннаваро sport-express.ru офіційний сайт ФІФА.