ЧС-2010. Уругвай виходить до плей-офф з першого місця

Сергей Шемшученко — 22 червня 2010, 16:50

У завершальному матчі групового турніру у групі А збірна Уругваю з рахунком 1:0 здолала Мексику і вийшла до 1/8 фіналу з першого місця. Мексиканська команда також пробилася до плей-офф, незважаючи на поразку. В іншому матчі групи А ПАР не так вже й сенсаційно переміг команду сканадально-принижену Францію, також набравши чотири очки.

Втім путівкою до плей-офф господарі за різницею забитих та пропущених м`ячів поступилися команді Мексики.

У грі ж з Мексикою Уругвай виглядав краще, гостріше і просто швидше. Особливо виділялися Перейра, Форлан та Суарес. Останні двоє й організували єдиний гол в цій грі. Наприкінці першого тайму Форлан навісив у штрафну і Суарес ударом головою забив.

На початку другого тайму Мексика забігала, оскільки ПАР вже перемагав французів 2:0. Щоправда захист уругвайців грав бездоганно і шансів для атака мексиканців практично не було . А ось Уругвай знову мав забивати, але врятував команду воротар після удару головою Лугано з кількох метрів.

Після того як прийшла звістка, що французи відквитали один гол у грі з ПАР, то мексиканці розслабилися повністю. Пішла гра до фінального свистка без особливої напруги для двох команд, які, здається були задволенимі таким результатом гри, що залишав поза туніром і французів, і господарів турніру.