ЧС-2010. Південна Корея проходить до 1/8 фіналу. ВІДЕО

Сергей Шемшученко — 22 червня 2010, 20:30

Збірна Південної Кореї стала четвертим учасником 1/8 фіналу чемпіонату світу в ПАР, зігравши у матчі 3 туру групи В унічию 2:2 з командою Нігерії.

Протягом гри було незрозуміло, хто ж отримає путівку до плей-офф. Грецію усі вже викреслили з потенційних учасників 1/8 фіналу, хоча вона і трималася за рятівну нічию у грі з Аргентиною до 78 хвилини.

У двобої ж Кореї та Нігерії ніхто не чекав, команди билися за результат і можливість залишитися на Мундіалі не в ролі туристів. Нігерійці першими забили гол і автоматично висунули себе в потенційні учасники 1/8 фіналу. Але ще в першому таймі корейці зуміли зрівняти рахунок.

Пропустивши гол, як і в грі з греками, збірна Нігерії знову перестала бігати і втратила ігрову ініціативу, закрилася, і це вже десь в площині психології.

У другому таймі корейці розпочали активніше і захисту нгіерійців довелося сутужно. До речі, у складі збірної Нігерії доволі непогано відіграв матч київський динамівець Юссуф, який навіть міг стати автором результативної передачі, забий Якубу Айгбені з двох метрів у пусті ворота.

У заключній 45-хвилинці як тільки Нігерія збавила темп, їх притисла Корея. Корейці вийшли вперед після чудового виконання штрафного Пак Чу Юном, котрий закрутив м`яч у кут воріт.

Шанс на успіх нігерійці таки отримали. На 69-ій хвилині з пенальті рахунок зрівнює Якубу. Лише через кілька хвилин нігерійці і зовсім могли вирвати перемогу, але реалізація моментів у африканців у цій грі була жалюгідна.

Корея ж зуміла довести гру до результивної нічиєї і заслужила вихід до плей-офф, обійшовши у групі незрозумілу команду Греції та депресивних нігерійців.

В 1/8 фіналу турніру Південня Корея зустрінеться з Уругваєм.

Нігерія - Південна Корея - 2:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Уче (12), 1:1 - Лі Чжон Су (38), 1:2 - Пак Чу Юн (49), 2:2 - Якубу Айегбені (69-пен).

Нігерія: Еньєма, Одіа, Афолабі, Йобо (Ечижиле, 48), Шитту, Етуху, Уче, Еду, Юссуф, Кану (Мартінс, 57), Якубу Айегбені (Обінна, 70).

Південна Корея: Чон Сон Рен, Ча Ду Рі, Чо Єн Хен, Лі Чжон Су, Лі Єн Пхе, Кім Чжон Су, Пак Чжи Сун, Лі Чун Юн, Кі Сон Єн (Кім Чже Сон, 87), Єм Гі Хон (Кім Нам Іль, 63), Пак Чу Юн (Кім Дон Чжин, 90).

Попередження: Еньєма (31), Еду (38), Юссуф (42), Кім Нам Іль (68).