Жіноча збірна виборола три нагороди юніорської "Європи"

Сергей Шемшученко — 2 липня 2010, 13:06

Жіноча збірна України завоювала три медалі на старті юніорського чемпіонату Європи зі спортивної боротьби, що триває у Болгарії.

Аліна Махиня стала чемпіонкою Європи з боротьби серед юніорів. У фіналі вагової категорії до 67 кг наша спортсменка здолала німкеню Марію Сельмаер і забезпечила нашій команді першу нагороду найвищої проби.

Срібну медаль завоювала ще одна українка Мар'яна Безрука. У фіналі вагової категорії до 51 кг наша спортсменка поступилася румунці Алехандре Мунтяну. Ще одну медаль - бронзову - виборола наша співвітчизниця Ірина Хусяк (59 кг).

Нагадаємо, що українські борці вільним стилем вже завершили виступи на континентальній першості. В активі хлопців чотири бронзи - Андрія Квятковського (66 кг) і Мурадіна Кушхова (120 кг), Олега Захаревича (74 кг) та Олександра Хочановского (96 кг), пише moresporta.com.ua.