Сапунова здобула срібло на першості Європи з триатлону

Сергей Шемшученко — 30 серпня 2010, 17:41

У португальській Віла Нова де Гайя завершилась першість Європи з триатлону серед молоді, юнаків і дівчат.

У змаганнях жінок (спортсменки до 23-х років) срібною призеркою стала житомирянка Юлія Сапунова, яка здолала дистанцію за 2 години 14 хвилин 30 секунд.

Ще одна українка Анастасія Черненко (2:27.08) посіла 17-е місце. Вікторія Качан з Кіровограда не фінішувала, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на офіційний сайт чемпіонату.

Перемогу у цій віковій категорії здобула Агнешка Ерзік з Польщі (2:13.32), бронза дісталася італійці Анне-Марії Маццетті (2:14.34).

Переможцем молодіжної першості континенту у чоловіків став португалець Жоао Сілва (1:52.58). Срібло завоював Джонатан Броунлі з Великої Британії (1:53.01), бронзу - росіянин Олександр Брюханков (1:53.12).

Українці Сергій Курочкин (1:57.45) і Антон Вітолін (2:02.08) посіли 22-е та 37-е місця відповідно.